mk3 malowanie projektorow

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
witboy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lis 19, 2011 22:44

mk3 malowanie projektorow

Post autor: witboy » pn mar 05, 2012 17:46

dzis bylem na lekka poprawke blotnika aby zostawic samochod po malowaniu i odrazu beda malowane ramki projektorow, lakiernik mowil cos ze podklad rozmiekcza troche plastik i moze cos sie dziac z tymi oslonkami projektorow nie byl pewny poprostu, stad moje pytanie sciemnial bo poprostu nie chcialo mu sie malowac czy faktycznie podlad do plastikow troszke rozpuszcza plastik


MK3 GTD -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=432543" onclick="window.open(this.href);return false;
projektory, gewinde, bbs rm 001 -> 9,5j, hbm, skora recaro z cc, reczny skorka, kiera vr6, pakiet gti, aaz pompa 11, t3, awx wydech tdi

Obrazek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

mk3 malowanie projektorow

Post autor: skaktus » pn mar 05, 2012 17:50

Dobrze dobrany podkład nic nie rozpuszcza. Wystarczy zrobić minimalną próbę z tyłu ramki i nie ma problemu. Wiele osób już malowało i nic się nie działo. Twój lakiernik to mały leniuch :hmm:



Awatar użytkownika
witboy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lis 19, 2011 22:44

mk3 malowanie projektorow

Post autor: witboy » pn mar 05, 2012 19:03

no wlasnie tez mu mowilem ze sie maluje i nikt nie narzekal to troche go przekonalem do malowania ciekawe jak to zrobi zeby mi nic przy myciu nie odlazilo wrr, bo jak mi polakierowali bok z pzu bo bezgotowkowo robilem go to szpachla mi osiadla i pod lakierem kazde pociagniecie druciaka bylo widac, a niby zaklad co wspopracuje z pzu i mialo byc tak ladnie


MK3 GTD -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=432543" onclick="window.open(this.href);return false;
projektory, gewinde, bbs rm 001 -> 9,5j, hbm, skora recaro z cc, reczny skorka, kiera vr6, pakiet gti, aaz pompa 11, t3, awx wydech tdi

Obrazek

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: mk3 malowanie projektorow

Post autor: red_devil25 » pn mar 05, 2012 19:20

Sa specjalne podklady do malowania plastiku i sie nie dzieje z tym nic .Dawno dawno temu jak montowalem brewki do skody mialem wymalowane pod kolor wozu i nie dzialo sie nic wszystko bylo wporzo.(robil mi to dobry znajomy lakiernik)


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

mk3 malowanie projektorow

Post autor: skaktus » pn mar 05, 2012 19:36

Może gość odtłuszcza plastiki acetonem :P



Awatar użytkownika
witboy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lis 19, 2011 22:44

mk3 malowanie projektorow

Post autor: witboy » pn mar 05, 2012 21:46

wlasnie nie wiem co oni kombinowali bo oddalem auto do poprawki wczesniej bylo ustalone ze projektory pomaluja w kolor ale wczesniej lakiernik wstawil auto do komory itd i juz nie zdazylem teraz im delikatnie o tym przypomnialem, niby kolesie robia w ramach pzu itd komora niby wszystko cacy a i tak korcze po pol roku szpachla zapadnieta w sloncu nie widac ale w cieniu wszystko dokladnie bylo widac, rysy po szlifowaniu a sam lakier hmm niby nowy ale na blotniku pozostawial wiele do ...a drzwi blotnik polakierowane przy okazju zrobili bardzo dobrze a to co bylo popsute i glowna naprawa spier....i jak tu znalesc porzadnych ludzi ...


MK3 GTD -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=432543" onclick="window.open(this.href);return false;
projektory, gewinde, bbs rm 001 -> 9,5j, hbm, skora recaro z cc, reczny skorka, kiera vr6, pakiet gti, aaz pompa 11, t3, awx wydech tdi

Obrazek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

mk3 malowanie projektorow

Post autor: skaktus » wt mar 06, 2012 15:27

Bardzo mi przykro że myślisz że skoro PZU to jakość wysoka...



Awatar użytkownika
witboy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lis 19, 2011 22:44

mk3 malowanie projektorow

Post autor: witboy » wt mar 06, 2012 21:32

bardziej mysle ze skoro idzie kasa nie odemnie tylko od pzu i jade do serwisu i ma byc jak przed awaria to potem niemilo mozna sie rozczarowac


MK3 GTD -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=432543" onclick="window.open(this.href);return false;
projektory, gewinde, bbs rm 001 -> 9,5j, hbm, skora recaro z cc, reczny skorka, kiera vr6, pakiet gti, aaz pompa 11, t3, awx wydech tdi

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości