Golf 3 nie moge odpalić

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

skandal12
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: czw cze 01, 2006 06:26
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: skandal12 » śr cze 07, 2006 14:16

ok fajnie
ale jak nalewalem paliwa przez filter to chodzil to chyba wtryski chodza



KUBEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn maja 22, 2006 21:36
Lokalizacja: PSZCZYNA

Post autor: KUBEK » śr cze 07, 2006 23:13

Jak dasz mu paliwo przez przepustnice to odpala nawet jeżeli wtryski nie podają. Możesz sprawdzić czy chodzą wtryski jak wyciągniesz całą listwę (2 śruby na imbusa 5ke) i zaczniesz kręcić w tym momęcie powinny zacząć podawać paliwo.



skandal12
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: czw cze 01, 2006 06:26
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: skandal12 » pn cze 12, 2006 20:19

KUBEK pisze:Zdejmij sobie wtyczkę z wtryskiwacza i sprawdz czy przychodzi na jeden z pinów napięcie 12v (możliwe że skrzynka bezpieczników padła w tym przypadku na z żadnym z czujników nie ma napięcia) jeszcze jedno sprawdz sobie czy wszystko masz podłączone (przewód podciśnieniowy do serwa, podciśnienie do listwy paliwowej itp)
sprawdzałem i nie ma napiecia na żadnym wtrysku w bezpiecznikach wszystko oki i buczy ssanie cały czas może jakieś zabezpieczenie(golf był po stłuczce i poduchy wypaliły) a może zresetować komputer (no i jak to zrobić)



KUBEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn maja 22, 2006 21:36
Lokalizacja: PSZCZYNA

Post autor: KUBEK » śr cze 14, 2006 21:37

Jeżeli chcesz cokolwiek sprawdzić w sterowniku to musisz podłączyć go do kompa (Nie ma możliwości innego resetowania sterownka). Taki objaw jak u ciebie może być powodem uszkodzonej skrzynki bezpieczników (przechodzi napięcie przez bezpiecznik ale nie wychodzi na silnik lub nadpalonego pinu). Nie pamiętam który to kabel wychodzi na silnik ale napewn znajduje sie w prawym dolnym rogu skrzynki bezpieczników (patrząc od przodu) . Pozdrawiam



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » pn lip 03, 2006 19:02

skandal12, coś cycku tego szrota nie odpalisz !? A mówiłem kup "dwójkę" !!! :mrgreen: Macgyver zrobił by ją młotkiem i przecinakiem, a tak dalej meczysz się Malagą. Coś mówiłeś o 90 KM, a tu widze że masz AEE i jak się nie myle to jakieś marne 72 kuce. Oooo bracie zamontuje IC i możemy się spróbować i coś myśle że te moje 60 boćków da radę twoim mustangom. I Ci udowodnie, że diesel to nie mół !!!! :chytry:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

skandal12
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: czw cze 01, 2006 06:26
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: skandal12 » pn lip 03, 2006 20:53

Pamietaj szrotem to ty jeździsz a ja diesla nie lubie i basta !! Wole benzynke z LPG i koniec tematu !! :satan: Każdy ma swój gust ja mam swojego MK3 Mały reset i bedzie fura chodziła :jezor: jak ci sie nie podoba to nie komentuj tego na forum bo w tym temacie o to nie proszę :jezor: A co do koni to mały błąd niedomówień STARCZY MI MOJE 72
:hmm: Jak się poprawi budżet to i ja wspomoge o parę koni mój wóz :chytry:
Siemex Danielo i bez zgrzytów :jezor: :chytry:



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » wt lip 04, 2006 15:36

skandal12, a wiedziałem że ci gula przy kręce :jezor: Wierz przecież że to są żarty :goodman: Każdy golf jest OKi !!! nawet Mk3 bo przecież do nie dawna też chciałem kupić. Chciałem cię zmotywować do pracy bo widzę, że garaż zamknięty !!! Pewnie, że bez zgrzytów, a to na przeprosiny :kwiat: .


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

skandal12
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: czw cze 01, 2006 06:26
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: skandal12 » wt lip 11, 2006 00:57

A jak bym kompa podmienił to powinien chodzić?? Raczej na pewno



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » wt lip 11, 2006 15:42

skandal12, witam widze że coś kombinujesz!! Zmień i zobacz !!


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

skandal12
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: czw cze 01, 2006 06:26
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: skandal12 » wt lip 11, 2006 17:13

Kto nie kombinuje ten nie ma :jezor: :grin:



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » wt lip 11, 2006 17:16

Albo ma przekonbinowane :axe: . Rafi nie długo przychodzi IC orginalny z golfa. Montne to przyjade się pochwalić :bigok: A jest Macgyver w chacie??


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

skandal12
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: czw cze 01, 2006 06:26
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: skandal12 » pt lip 14, 2006 22:23

Ja jestem do 24 w chacie to ocenie a Ojca nie ma aż do konca miesiąca 29 wraca ja juz nie moge sie doczekać kiedy odbiore swego już tydzień czekam :D



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » sob lip 15, 2006 09:31

skandal12, ale robią przy nim coś??

[ Dodano: 15 Lip 2006 09:32 ]
Zapytaj się ile by wzieli za pomalowanie zderzaka szerokiego do mk2


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

vw_volsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn maja 15, 2006 22:04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: vw_volsky » sob lip 15, 2006 10:04

skandal12 pisze:ok fajnie
ale jak nalewalem paliwa przez filter to chodzil to chyba wtryski chodza
no skoro nalejesz paliwa i odpala auto to znaczy, ze silnik nie dostaje paliwa!!! Jak twierdzisz, ze pompa pracuje to zobacz (przy pomocy drugiej osoby) czy podczas rozruchu (bez filtra powietrza) wtryskiwacz wtryskuje paliwo (wyglada na to ze masz wtrysk jednopunktowy - ja mam AFT 1.6 i ma 4 wtryskiwacze), jesli nie widac paliwa to logicznie myslac moze to oznaczac dwie rzeczy:

1. "Zaciety" wtryskiwacz - czasami wystarczy demontaz i "pukniecie"
2. Brak sterowania elektrycznego - dwa przewody elektryczne dochodzace do silniczka w ktorych mozesz sprawdzic napiecie najlepiej za pomoca diody

Jesli sprawdzisz to daj znac jaki jest wynik twoich obserwacji mysle, ze wspolnie cos poradzimy. :smoke:

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 276 gości