sciekajacy olej od góry silnika?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

sebo89elcMK4ajm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 12, 2011 11:11
Lokalizacja: (łódzkie)

Re: sciekajacy olej od góry silnika?

Post autor: sebo89elcMK4ajm » pt lut 24, 2012 22:44

Panowie przyczyna znaleziona- trzasnieta miska olejowa przy korku spustowym :( kiedys pare razy zawdzilem bo jechalem po bruku ale nie pomyślałbym ze moze od razu peknac tym bardziej ze mam oslone po silnikeim co powina chociaz troche chronić miske i wolno jechalem no ale w poniedzialek samochod idzie na warsztat i miska do spawania. koszt nie maly ale mam nadzieje ze to bedzie koniec problemow z wyciekami :crazy:



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: sciekajacy olej od góry silnika?

Post autor: Haki » sob lut 25, 2012 16:06

sebo89elcMK4ajm pisze:Panowie przyczyna znaleziona- trzasnieta miska olejowa przy korku spustowym :( kiedys pare razy zawdzilem bo jechalem po bruku ale nie pomyślałbym ze moze od razu peknac tym bardziej ze mam oslone po silnikeim co powina chociaz troche chronić miske i wolno jechalem no ale w poniedzialek samochod idzie na warsztat i miska do spawania. koszt nie maly ale mam nadzieje ze to bedzie koniec problemow z wyciekami :crazy:

Gdyby była stalowa - to by się poddała i wygięła ... a ,że jest z ALU = to pęka ...
Jaki koszt spawania ? bo ja za nówkę dałem 120zł


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

sebo89elcMK4ajm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 12, 2011 11:11
Lokalizacja: (łódzkie)

Re: sciekajacy olej od góry silnika?

Post autor: sebo89elcMK4ajm » sob lut 25, 2012 22:26

samego spawania to nie wiem, mechanik powiedzial ze gdzies ze 200 bedzie to kosztowalo z jego robocizna



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

sciekajacy olej od góry silnika?

Post autor: Haki » pn lut 27, 2012 00:59

Wolałbym chyba nową kupić ... ale to już temat rzeka :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

sebo89elcMK4ajm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 12, 2011 11:11
Lokalizacja: (łódzkie)

Re: sciekajacy olej od góry silnika?

Post autor: sebo89elcMK4ajm » pn lut 27, 2012 11:08

Trzasniecie nie jest jakies duze, wgniecenia tez zadnego nie ma, a jakbym kupil nowa to i tak musiałbym jechac do mechanika zeby mi ja zmienil bo u siebie nie mam warunkow. moze niewiele tanie by mnie wyszlo samemu, ale nie mam jak i nawet nie chciałoby mi sie siedziec po samochodem w taka pogode;d



mkaccount
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob mar 13, 2010 18:26
Lokalizacja: Nowogród

Cieknie olej, POMOCY!

Post autor: mkaccount » pt maja 18, 2012 15:11

Witam! Chciałem właśnie wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów. Po odkręceniu pokrywy okazało się, że kupiona uszczelka jest inna. W intercarsie powiedziano mi, że do mojego sinika nie ma ale powinny pasować od innych. Ja kupiłem w małym sklepiku, w którym zapewniono mnie, że będzie pasowała. Proszę o podanie od jakich silników mogę dopasować tą uszczelkę, czy w ogóle będzie pasowała z innych do mojego? Mój motor: Toledo II, 2000 r, 1,9 TDI, 110 KM, ASV.



Ryś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 30, 2010 18:52
Lokalizacja: Konin

sciekajacy olej od góry silnika?

Post autor: Ryś » pt lis 23, 2012 10:36

Chciałbym przywitać się z wszystkimi kolegami.Jest to mój pierwszy post.
Jeśli chodzi o ten wyciek kolegi sebo 89 to i tak nie wyjaśnia sprawy.Korek spustowy jest przecież najniżej.Więc skąd olej od góry?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości