Wycieraczki

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Floru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 21:50

Wycieraczki

Post autor: Floru » śr lut 15, 2012 21:45

Witam. Mam dosc smieszny ale po dłuzszej jezdzie denerwujacy problem, mianowicie wycieraczki od kad posiadam auto działały bez zarzutów ale pewnego dnia wsiadam do auta włanczam wycieraczki i jest odgłos jakby z filmu science fiction. Trzeszczy chrupoczy i czasem ale rzadko sie przycinaja. Bede musiał kupic nowe silniczki do wycieraczek ale ciekawi mnie co sie stało ze taki dzwiek sie z nich wydobywa??



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14203
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Wycieraczki

Post autor: Michał_1977 » śr lut 15, 2012 22:00

Zdejmij podszybie,ustaw silniczek w pozycji spoczynkowej,wycieraczki też i dokręć ramię wycieraczek przy silniczku kluczem 10


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
silverdragon1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: sob sie 07, 2010 22:43
Lokalizacja: Świecie

Wycieraczki

Post autor: silverdragon1 » sob lut 18, 2012 18:25

A morze zaśniedziały tuleje czpieni ???


MK II Zawsze w moim sercu
Co sądzisz o moim GL ?
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... 2&start=14" onclick="window.open(this.href);return false;

Floru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 21:50

Re: Wycieraczki

Post autor: Floru » pn lut 20, 2012 22:36

silverdragon1 pisze:A morze zaśniedziały tuleje czpieni ???
Mozesz jasniej? gdzie tego szukac? Jeszcze sie nie wziołem za to bo zimno jest a garazu nie posiadam :) na dniach mysle ze zaczne sie bawic



Awatar użytkownika
silverdragon1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: sob sie 07, 2010 22:43
Lokalizacja: Świecie

Wycieraczki

Post autor: silverdragon1 » pn lut 20, 2012 23:09

Chodzi o czpienie do których bezpośrednio przykręcone są ramiona wycieraczek.
między nimi a obudową powinny być bodajże mosiężne tuleje które zwłaszcza w nowszych modelach śniedzieją co uniemożliwia obrót ramion co powoduje przepalenie się silniczka
Sprawdź po prostu rękom czy wszystko lekko chodzi jeśli nie trzeba wszystko rozebrać poczyścić i nasmarować


MK II Zawsze w moim sercu
Co sądzisz o moim GL ?
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... 2&start=14" onclick="window.open(this.href);return false;

Floru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 21:50

Re: Wycieraczki

Post autor: Floru » ndz lut 26, 2012 00:09

Dzis sie zabrałem za wycieraczki i silnik takie odglosy daje wiec jest do wymiany. (Jakby ktos posiadał sprawny to prosze o PW). Ale problem jest inny jako ze pada deszcz musiałem załozyc spowrotem ten zepsuty silnik wszystko robiłem tak samo jak go rozkladałem ale jak zalozyłem podszybie i wszystko bylo juz ok to wycieraczki nie ciagna na gore tylko na dol ;/ tzn najpierw powinna wycieraczka isc z dolu szyby w gore i spowrotem a ona idzie pierw na dol?? pozno bylo a ze kumpla garaz to zalozyłem wycieraczke i jest ona po srodku szyby i tak samo najpierw pioro leci w dol potem w gore..moje pytanie co moglem zrobic nie tak? Troche sie teraz boje nowego zakladac bo znow moge cos zjebac ;//



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości