zderzak gti

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

lukaaasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 14:12

zderzak gti

Post autor: lukaaasz » pn lut 13, 2012 15:00

Witam kolegów. mam pytanie odnośnie zderzaka do mk3 1.9 tdi 81kW/110kM gti 20 jahre. Czy takowy zderzak różni się od pozostałych tylko górna nakładka i hokejem czy jest może szerszy sam w sobie... szukałem informacji na ten temat i znalazłem, ale jedna wyklucza druga...w sklepach i na hurtowniach tez nie potrafią konkretnie odpowiedzieć...jedni mówią, ze różnica jest tylko w górnej dokładce. Natomiast inni, ze różnica jest w całym zderzaku...proszę o pomoc. Pozdrawiam

Edit: Dzwonilem przed chwilecza do serwisu vw dzial częsci i mi typ powiedzial ze jak wpisuje w kompa zderzak do gti to wyskakuje mu komplet z górnym poszerzeniem. Natomiast kiedy wpisuje zwyklego golfa, pokazuje mu bez listwy poszerzającej...zas do vr6 pokazuje bez dokładki, ale za to do lakierowania.

Co koledzy o tym mysla?
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2012 23:30 przez lukaaasz, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

zderzak gti

Post autor: Haki » pn lut 13, 2012 16:18

W serwisie dobrze Ci powiedział gość .... będzie pasował do Ciebie


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

lukaaasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 14:12

zderzak gti

Post autor: lukaaasz » pn lut 13, 2012 21:33

skoro w serwisie dobrze mi powiedział to czemu z uszkodzonego zderzaka ewidentnie da sie ściagnać to poszerzenie u góry i pod listwa jest lakierowany :-/



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

zderzak gti

Post autor: Paweł Marek » śr lut 15, 2012 11:04

Daj może fotki, mam w domu GTI z tym że 93 i zderzak jak bez żadnej górnej dokładki, a różnice w stosunku do innych MK3 sa tylko w szerokości dolnej czyli hokeja reszta to samo.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

lukaaasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 14:12

zderzak gti

Post autor: lukaaasz » śr lut 15, 2012 21:26

Obrazek - tu jest fotka przodu mojego turbo gnojka, listwe na której jest czerwony pasek da sie zdemontować...

Znalazłem coś takiego i wydaje mi się, że ten jest taki sam. Niestety stan pozostawia wiele do życzenia - http://allegro.pl/zderzak-przedni-tylny ... 15507.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://allegro.pl/vw-golf-3-iii-zderzak ... 15418.html" onclick="window.open(this.href);return false; - to jest to samo>?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości