Problem z elekt.dachem

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

j-dz3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 06, 2012 20:27

Problem z elekt.dachem

Post autor: j-dz3 » pn lut 06, 2012 21:31

Witam jestem nowym właścicielem vw-cabrio sprowadzonego z Italii problem jest taki że silnik od el dachu chodzi nie reaguje rozbierałem pompkę trybik jest niby ok czytałem że jest to wina trybika ktoś pisał że można go dokupić tylko nie wiem gdzie .Proszę o radę.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Problem z elekt.dachem

Post autor: Haki » pn lut 06, 2012 22:02

w ASO


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

j-dz3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 06, 2012 20:27

Problem z elekt.dachem

Post autor: j-dz3 » pn lut 06, 2012 22:40

Raczej zabieranie głosu kiedy reprezentuję się konkretna wiedzę na dany temat. Inaczej lepiej się nie odzywać, po co odpychać ludzi od siebie?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Problem z elekt.dachem

Post autor: Haki » pn lut 06, 2012 23:02

j-dz3 pisze:Raczej zabieranie głosu kiedy reprezentuję się konkretna wiedzę na dany temat. Inaczej lepiej się nie odzywać, po co odpychać ludzi od siebie?
Kolego a czego Ty się spodziewasz ? zadzwoń do ASO i po kłopocie - myślę ,że to wiele nie kosztuje a wielu kolegów z tego forum i innych przekonało się i teraz wie - że niektóre graty w ORI serwisie są tańsze jak podróbki z alledrogo itp ....
Nie chodziło mi by Cie w jakiś sposób urazić , czy zrazić do forum i mnie .... tylko uważam ,że kto pyta nie błądzi ///


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

j-dz3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 06, 2012 20:27

Problem z elekt.dachem

Post autor: j-dz3 » sob mar 24, 2012 21:54

Witam pytam ponownie może ktoś ma namiar na sklep w którym można zakupić tryb do pompki el. dachu



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z elekt.dachem

Post autor: Paweł Marek » ndz mar 25, 2012 20:02

j-dz3, troszku dziwaczysz. Najpierw postaraj się o numer części, potem wklepiesz go w google i jeśli gdziekolwiek będzie dostępna to ci wyskoczy. Nie należy spodziewać się że tego typu element występuje w zamiennikach, więc pozostaje ci szukanie na szrocie co będzie trudne bo cabrio jest mało, lub w ASO, tu masz link do sklepu internetowego dielera z Sopotu wklepujesz numer części i znasz cenę. http://sklep.gajos.com.pl/sklep/" onclick="window.open(this.href);return false;
A twoja uwaga na pierwszą odpowiedź jest głupia bo jest to odpowiedź dobra. Zamykam


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości