Oświetlenie wnetrza

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jarek23075
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn paź 24, 2011 18:22
Lokalizacja: KONIN

Oświetlenie wnetrza

Post autor: jarek23075 » sob sty 28, 2012 00:26

Witam wszystkich klubowiczów :) mam do Was pytanko:) bo ostatnio miałem taki problem tzn mam ;p odpaliłem auto <golf IV> i jadąc słychać jakieś ciche zgrzyty w zegarach :/ ale to nie koniec zegary delikatnie mrugaja. Nie caly czas ale zgrzytnie i mrugnie co chwile;/ Mruga w zegarach i climatroniku tak przygasa no chwile. Co to może być??



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Oświetlenie wnetrza

Post autor: agrala » sob sty 28, 2012 10:15

Tylko zegar i klimatronik?
Czasami nie mruga tez podsiwtlanie guzkiow?
Jezeli tak to masz uszkodzony wlacznik swiatla. Podswietlanie tych wszystkich elementow idzie z wlacznika swiatla.
Mozna na probe zmostkowac piny we wlaczniku i spradzic czy to na 100% wlacznik.



markkato
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 27, 2011 01:13

Oświetlenie wnetrza

Post autor: markkato » sob sty 28, 2012 13:59

U siebie miałam podobnie. Uszkodzony był włącznik świateł. Nie wymieniałem na nowy tylko mocniej przylutowałem w nim kabelki.

sklep led z oświetleniem samochodowym żarówki postojowe canbus z diodami smd 5050 tanie energooszczędne zamienniki
VW Golf VI 1.4 TSI 160Km



Awatar użytkownika
jarek23075
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn paź 24, 2011 18:22
Lokalizacja: KONIN

Oświetlenie wnetrza

Post autor: jarek23075 » sob lut 18, 2012 16:25

No w sumie byc moze :) ale teraz zostalo tylko te szelesty a mrugania nie ma a nic nie robilem ;/ agrala mruga tylko zegary i climatronic pewnie jakby bylo orginalne radio to tez by mrugalo ;/ ale tak jak wczesniej pisalem to teraz tylko szelesty zostaly mrugania nie ma. mozliwe ze włacznik:) narazie dzieki :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości