Włącznik ogrzewania tylnej szyby.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marko-63
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 23, 2004 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Włącznik ogrzewania tylnej szyby.

Post autor: marko-63 » śr lut 02, 2005 00:09

Mam dwa włączniki ogrzewania szyby , jeden działa normalnie a drugi wogóle choć są połączone . Do tego który nie działa podłączone są dwa przewody , jeden wychodzi z kostki od tego dobrego a drugi idzie gdzieś niewiem gdzie (u mnie był bardzo krótki ) Po wyciągnięciu włącznika odpioł się jak go pociągłem wyskoczył z niebieskim rozgałęznikiem . Do czego może być ten włącznik ? Gdzie szedł ten wyrwany przewód ?



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » śr lut 02, 2005 00:12

moze np do lusterek albo spryskiwaczy :?:


Obrazek

Awatar użytkownika
king66
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:56
Lokalizacja: chełmno, kuj-pom
Kontakt:

Post autor: king66 » śr lut 02, 2005 00:20

poszukaj schematow do mk III jak beda po ang to wlaczniki sa oznaczane jako sw lub switch
te twoje to beda fogger lub defogger switch
schematy sa albo tu na stronie albo napewno na www.volkswagen.msk.ru ale tam troche sie trzeba wykazac bystroscia trocha parussskij a schematy to wirings diagram no i by english

przy moim mk II schematy studiowalem caly dzien ale doszedlem do wszystkiego co i jak :bigok:

bez schematow to tak troche po omacku

pozdro :helm:


tak naprawdę to tylko M-B W114280CE albo carrera911 72' ...oba mnie kręcą (MB, VAG, PORSCHE... reszta to podróba)

majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » śr lut 02, 2005 15:31

tak jak Quatro7 napisał pewenie ktoś pdołączył lusterka labo spryskiwacze po dodatkowy włącznik tylko nie wiem po co. W oryginale jest jeden właćznik od szyby i grzeje wszystko (szybe, lustra,spryskiwacze)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 497 gości