[MK3]Pasek drugiego wentylatora chlodnicy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
paww18
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 682
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 22:37
Lokalizacja: Dolny Slask

[MK3]Pasek drugiego wentylatora chlodnicy

Post autor: paww18 » pn lip 03, 2006 09:39

Witam szanownych kolegow, 2 miesiace temu kupilem goferka, model i silniczek z boku :) posiadam w nim duza chlodnice z 2 wentylatorami. Jeden wentylator napedzany jest silnikiem(z naklejka Bosch), a drugi ma koło na pasek klinowy (napedzany jest wiec przez ten pierwszy silnik - tak mysle). No i tutaj zaczyna sie moj problem. Nie mam tego paska klinowego i nie wiem jaki mam kupic. Jeden z naszych braci z forum zapodal mi takim numerkiem : 1H0 119 137A. (to numer bosch czy jaki ?) jaki pasek kupic ? znalazlem ze niby odpowiednik do tego numerka z firmy contitech ma numer: 2PJ860.doradz ktos bo boje sie ze zajade gofera w te upały :) :pub: A spece u mnie w motoryzacyjnym rozdziawili gemby bo u nich w katalogu nie ma paska do silnika 1.8 :/
aha mam wersje z klimatyzacja.
Tylko prosze nie bijcie mnie za nic bo jestem zielony w mechanice :)
pozdrawvwiam wszystkich :)



tigrys22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 28, 2006 16:41
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Post autor: tigrys22 » pn lip 03, 2006 13:12

wszystko sie zgadza, ten nr to OE i w zakupie kosztuje ok 8-10 zeta, osobiście paska conti niepolecam bo to badziewie moim zdaniem, ja handluje gates'em. ale niestety gates tego niema;( bierz oryginał i cała naprzód;) 3maj sie. :bigok:

[ Dodano: 03 Lip 2006 13:14 ]
a bo zapomniałęm wymiar paska ci podam bo zawsze to łatwiej będzie: 1,68x800 a ten nr to bez a na końcu;) szukaj i zakłądaj, będzie dobrze;)


vw boli jak się psuje

Awatar użytkownika
paww18
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 682
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 22:37
Lokalizacja: Dolny Slask

Post autor: paww18 » pn lip 03, 2006 17:32

ok wielkie dzieki :) czuje sie spokojniejszy :)punkcik polecial :) :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 435 gości