MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: truckman » ndz sty 01, 2012 19:04

steniu4, no gdzie :los2: Pod lusterkami miało być zrobione żeby wyglądało jak fabryka. Wycięty otwór diody osadzone i dodatkowo przykryte pleksi dociętą na wymiar lekko mleczną, ale mam wypipkane, nie chce mi się.


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: steniu4 » ndz sty 01, 2012 20:36

NO chyba... Tyle robić, żeby wrzucić diody w lusterka... Zbędne marnowanie czasu :D
To już lepiej założyć superbowe składane z podświetlaniem albo b5 poliftowe łezki z kierunkiem (choć mi nie pasuja kształtem do bryły mk4)...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: miskieusz » ndz sty 01, 2012 20:53

steniu4 pisze:b5 poliftowe łezki z kierunkiem
Chyba niestety mają inne mocowanie i nie podchodzą do mk4 :/



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: Kamel » ndz sty 01, 2012 21:09

steniu4 pisze:To już lepiej założyć superbowe składane z podświetlaniem
Będą pasowały P&P tylko ceny mają chore, bo poniżej 250-200zł to ciężko dostać, ale plusem jest ich full opcja, tj. LH i elektryczne składanie :bigok:
miskieusz pisze:Chyba niestety mają inne mocowanie i nie podchodzą do mk4 :/
Mocowanie może nie do końca, ale kształty obudów i trójkątów, więc już trzeba trochę bawić się spawarką plastiku i z trójkąta z MK4 i MK5 robić jeden customowy :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: steniu4 » ndz sty 01, 2012 21:25

Kamel pisze:Mocowanie może nie do końca, ale kształty obudów i trójkątów, więc już trzeba trochę bawić się spawarką plastiku i z trójkąta z MK4 i MK5 robić jeden customowy
Dokładnie to jest dla mnie zagadkowe... Przy mkIV i mkV to napewno ale pasek?? Przed liftem i po, trójkąty wyglądają tak samo (promień składania lusterka też) a skoro przedliftowe przekładamy z mkIVowymi to nasuwa się że passki FL mogłyby pasować po zmianie trójkąta...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: miskieusz » ndz sty 01, 2012 22:21

steniu4 pisze:Dokładnie to jest dla mnie zagadkowe... Przy mkIV i mkV to napewno ale pasek?? Przed liftem i po, trójkąty wyglądają tak samo (promień składania lusterka też) a skoro przedliftowe przekładamy z mkIVowymi to nasuwa się że passki FL mogłyby pasować po zmianie trójkąta...
Byłoby fajnie :)



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: truckman » ndz sty 01, 2012 22:42

Żeście temat znaleźli do dyskusji.

Jak ja mam zrobić składane, jak moje nawet się nie regulują bo przecież ja miałem manualne :blush:


Obrazek

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: Kamel » ndz sty 01, 2012 22:50

steniu4 pisze:Przy mkIV i mkV to napewno ale pasek??
No właśnie nie do końca..
O ile samo mocowanie do drzwi jest takie samo to część przy lusterku już ma inny kształt i to tą część trzeba by było "przespawywać" do trójkątów z MK4.
Poniżej na fotkach zaznaczyłem, o którą część dokładnie chodzi (oba komplety lusterek z Passata B5):
Obrazek Obrazek
truckman pisze:Jak ja mam zrobić składane, jak moje nawet się nie regulują bo przecież ja miałem manualne :blush:
Będziesz wrzucał ori elektrykę szyb to od razu i lusterka zrobisz :bigok:
Tylko do elektrycznie składanych są potrzebne odpowiednie silniczki albo odpowiednia przeróbka silniczków bez składania :chytry:

:dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol:
BLACK DEVIL pisze:nie tak do końca... Zakupiłem do mk5 składane i podświetlane lustra i jest to wyższa szkoła te silniki, ponieważ są wlane w plastiki.i jak ze sterowaniem ? kiedy mają się zatrzymać ?
BLACK DEVIL nie bawiłem się elektrycznie składanymi lustrami z MK5, ale w MK4 (w Superb, Passat B5, Leon 1, itp.) w trójkącie są zamontowane mikrostryki, które dają sygnał na sterowniki kiedy odciąć zasilanie na silniczki składania lusterek. W MK4 wystarczy założyć takie lusterka, do tego odpowiednie silniczki szyb (z właściwymi sterownikami), regulator lusterek z opcją składania i podpiąć odpowiednie kabelki i wszystko działa jak w oryginale :-)
I tak jak pisze truckman - założył to u siebie ZimnyLech i wszystko ładnie mu działa. Można też pobawić się z przekaźnikiem od Audi A3, wtedy lusterka będą się składały/otwierały razem z centralnym zamkiem :bigok:
Ostatnio zmieniony ndz sty 01, 2012 23:31 przez Kamel, łącznie zmieniany 1 raz.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: truckman » ndz sty 01, 2012 23:06

Kamel, ori elektryki nie wrzucę mam ogarnięte na ori silniczkach nie ori wiązkę.


Obrazek

Awatar użytkownika
BLACK DEVIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 387
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 15:28

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: BLACK DEVIL » ndz sty 01, 2012 23:10

Kamel pisze:Będziesz wrzucał ori elektrykę szyb to od razu i lusterka zrobisz
Tylko do elektrycznie składanych są potrzebne odpowiednie silniczki albo odpowiednia przeróbka silniczków bez składania
nie tak do końca... Zakupiłem do mk5 składane i podświetlane lustra i jest to wyższa szkoła te silniki, ponieważ są wlane w plastiki.i jak ze sterowaniem ? kiedy mają się zatrzymać ? .... dla chcącego nic trudnego ale roboty od chu...


GERMAN BY 2012 http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=409346" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: truckman » ndz sty 01, 2012 23:23

BLACK DEVIL, to wszystko zależy. Zimnylech włożył do siebie same lusterka i od razu działało w MKIV :)
proszę nie pisać mi tutaj bzdur o składaniu lusterek, bo znowu pół auta rozryję


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: steniu4 » pn sty 02, 2012 18:30

Walce, skóry, bajery diody, a lusterka jak w seicento... Nie lepiej za jedną robotą dołożyć wiązki póki boczki zdjęte??
Zadam Bobu troszkę... Albo nie. Zostaw to na następną zimę bo już dużo nie zostanie jak wszystko zrobisz na sezon...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: truckman » pn sty 02, 2012 19:20

Lepiej bo moje wcale się nie regulują.


Obrazek

Awatar użytkownika
zimnylech
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob sie 21, 2010 14:40
Lokalizacja: EL/D.

MKIV Variant by truckman - 10j ZW2, skórki i inne bajery :)

Post autor: zimnylech » pn sty 02, 2012 19:45

no i mnie wywolaliscie
wiec lusterka zalozylem z toledo silniczki kupulem z czego lewy silniczek jest od angola bo tanszy. a jak juz sie z tym wszystkim pier..... to wywiercilem wiertlem nr 10 dziury w lusterkach i zamontowalem power led i powiem wam ze w nocy dookoła auta jest super widno i jestem bardzo zadowolony, nic nie widac ,no chyba ze sie schylisz a naprawde zaskakuje widnoscia.
jednak jakbym mial to robic specjalnie a nie przy okazji ze i tak zmienialem trojkaty to by mi sie nie chcialo, :bigok:


ROBIĘ TO CO LUBIĘ, LUBIĘ TO CO ROBIĘ
Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości