Golf III nie grzeje na nogi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

koks40
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz lis 13, 2011 23:18

Golf III nie grzeje na nogi

Post autor: koks40 » pn sty 02, 2012 00:04

Witam mam taki problem ,że nie grzeje na nogi, coś tam dmucha ale slabo,linki się trzymają nic tam nie popękało,co to może być? Co rozebrac,czy trzeba ściągać cały kokpit?i mam jeszcze takie pytanko da się jakoś wpiąć inny przycisk od halogenów przednich w oryginalną instalacje ?



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Golf III nie grzeje na nogi

Post autor: skaktus » pn sty 02, 2012 12:35

Jaki przycisk ? Co wpinać ? Oryginalnie przecież włączasz halogeny pokrętłem a nie przyciskiem...



Awatar użytkownika
kuba_p
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: czw lut 17, 2011 16:44
Lokalizacja: EL...LX

Golf III nie grzeje na nogi

Post autor: kuba_p » pn sty 02, 2012 13:11

koks40 pisze:mam jeszcze takie pytanko da się jakoś wpiąć inny przycisk od halogenów przednich w oryginalną instalacje ?
Się da , tylko pytanie po co ? Do kupienia w miare tanio są oryginalne wyłączniki świateł .
Tu masz pełen wypas , wersja Full żadko spotykana , czyli halogeny przód i tył , dioda włączenia postojówek , kropki przy regulatorach wysokości świateł i intensywności oświetlenia kokpitu .
http://allegro.pl/vw-golf-iii-t4-przela ... 05217.html" onclick="window.open(this.href);return false;



koks40
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz lis 13, 2011 23:18

Re: Golf III nie grzeje na nogi

Post autor: koks40 » pn sty 02, 2012 17:42

ale ja nie mam tego pokretla na halog.przod dlatego sie pytam a watpie zebym kupil za 50zl,a co powiedzie o tym braku nawiewu na nogi?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości