Mocowanie tylnego szerokiego zderzaka mk 2

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Lukisik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob paź 22, 2011 14:37
Lokalizacja: Mazowieckie

Mocowanie tylnego szerokiego zderzaka mk 2

Post autor: Lukisik » czw gru 29, 2011 23:14

Witam ( nie znalazłem odpowiedzi dlatego założyłem temat) chodzi mi o zamocowanie tylnego szerokiego zderzaka do golfa mk 2 . Mam go od kumpla za 2 piwa nie jest w najgorszym stanie. Stary zderzak to oczywiście wąski, chce na belce od wąskiego zamocować ten szeroki. Próbowałem przełożyć ślizgi od wąskiego do szerokiego ale jest pewien mały problem po całej przeróbce do belki po założeniu zderzak nie dochodzi ładnie go blachy na bokach. Odstaje strasznie górą, próbowałem ustawić ślizgi na tą samą wysokość co w wąski ale wraz odstaje. Czy wystarczy kupić uchwyty do szerokiego zderzaka do błotników i to załatwi sprawę, czy konieczne jest kupienie belki do szerokiego zderzaka? Dolne mocowania zderzaka te co się przykręca do blachy od spodu powinny nachodzić ładnie czy jest problem z ich nałożeniem? Proszę o pomoc bo rozkręciłem mojego golfika i nie wiem co robić.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14203
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Mocowanie tylnego szerokiego zderzaka mk 2

Post autor: Michał_1977 » sob gru 31, 2011 05:46

Na belce wzmocnieniowej od wąskiego,nigdy nie siądzie Ci tak jak powinien.Szukaj na szrotach lub kup w sklepie,żeby to miało ręce i nogi.
Ślizgi też muszą być dedykowane do szerokiego.
Lukisik pisze:Dolne mocowania zderzaka te co się przykręca do blachy od spodu powinny nachodzić ładnie czy jest problem z ich nałożeniem?
Ma nachodzić bez oporu.Jeśli nie dochodzi,to masz dowód na to,że wzmocnienie od wąskiego jest do :ass:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Lukisik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob paź 22, 2011 14:37
Lokalizacja: Mazowieckie

Mocowanie tylnego szerokiego zderzaka mk 2

Post autor: Lukisik » sob gru 31, 2011 17:26

dzięki za rade, więc czeka mnie trochę szukania szerokiej belki. A jak jest z przednim trzeba też wymieniać mocowania od karoseri na te pod szeroki bo mam zamiar kupić zderzak z belką. Ten twój golfik to zajefajny mam nadzieje że i ja sobie też coś podobnego zrobię ze swojego kiedyś.



Lukisik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob paź 22, 2011 14:37
Lokalizacja: Mazowieckie

Mocowanie tylnego szerokiego zderzaka mk 2

Post autor: Lukisik » sob gru 31, 2011 17:26

dzięki za rade, więc czeka mnie trochę szukania szerokiej belki. A jak jest z przednim trzeba też wymieniać mocowania od karoseri na te pod szeroki bo mam zamiar kupić zderzak z belką. Ten twój golfik to zajefajny mam nadzieje że i ja sobie też coś podobnego zrobię ze swojego kiedyś.



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Mocowanie tylnego szerokiego zderzaka mk 2

Post autor: Johnatan » ndz sty 01, 2012 22:36

Przedni zderzak jest mocowany w podobny sposób jak tylny. Nie kupuj zamienników, wszystko oryginalne bo sie namęczysz z montażem a i tak nigdy w życiu nie bedzie wyglądał dobrze.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości