Przepływomierz regeneracja czy wymiana

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
checin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 563
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 16:08
Lokalizacja: Lubsko/Zielona Góra
Auto: Golf IV
Silnik: ALH

Re: Przepływomierz regeneracja czy wymiana

Post autor: checin » czw gru 22, 2011 12:07

Bio pisze:W benzynie z suszarką miałem ten sam problem. Nie pchaj się w zamiennik. Przez kupe czasu szukałem dlaczego brakuje mi mocy, logi były niby w porządku a wadliwa okazała się przepływka Magnetti Marelli.
Też ostatnio szukałem spadek mocy w swoim Golfie, zmieniałem węże, zawory, sprawdzałem instalacje, wymieniałem filtry itp.No i któregoś dnia zmieniłem przepływke na moment od znajomego. Auto odrazu odsyskało moc. Teraz własnie myśle gdzie najlepiej kupić tą przepływke

Najlepsze co napisali mi w Zielonej Górze
Nie jest to część z programu części na wymianę.
Pozdrawiam
Napisałem jeszcze do skody zobaczymy co odpiszą. Wiem że w zielonej przepływki sprawdzają po numerze vin
Jak masz Pierburga to jak chcesz to możesz podesłać przepływke i zobaczymy co sie da z nią zrobić.
Niedługo zejde i zobacze co mam, bo może się okazać że mam obudowe Boscha, a wkładke Pierburga, albo jakiś tani chiński syf



Gdzie najlepiej to kupić? Allegro od dobrego sprzedawcy, Bosch'a czy ASO?




PS. A jakim programem sprawdzić logi? Znajomy sparwdzał tak jakims swoim profesjonalnym, nie pamiętam nazwy i stwierdził że turbo ładuje tylko do 2,7tys-3tys


Kupie:
- komplet spryskiwaczy lamp pod xenon
- dokładkę przednią i progi 25th

Sprzedam:
- Carbonowe dekory: listewki pionowe, panel klimatyzacji

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości