Dziwne obroty 1.9tdi bxe

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zulek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 07, 2011 19:53

Dziwne obroty 1.9tdi bxe

Post autor: zulek » śr gru 21, 2011 19:06

Witam.Panowie mam pewien problem zauwazony wczoraj:/ po odstawienia auta na parking zauwazylem ze cos z moimi obrotami nie tak;/mianowcie na postoju delkiatnie gaz i puszczenie wskazowka w dol ale szarpiaco ?podczas jazdy itd zadnych innych objawow z obrotami.Jest ktos w stanie mi pomoc:)?



Awatar użytkownika
ZnanyFachowiec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 21, 2011 21:55

Dziwne obroty 1.9tdi bxe

Post autor: ZnanyFachowiec » śr gru 21, 2011 22:27

Polecam wymienić filtr paliwa i kupić coś do czyszczenia wtryskiwaczy



Awatar użytkownika
t0mal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3332
Rejestracja: sob cze 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Dziwne obroty 1.9tdi bxe

Post autor: t0mal » śr gru 21, 2011 23:17

Sprecyzuj co się dokładnie dzieje, jak to "wskazówka w dół ale szarpiąco" obroty falują? Czy to może sam obrotomierz?



zulek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 07, 2011 19:53

Dziwne obroty 1.9tdi bxe

Post autor: zulek » ndz gru 25, 2011 19:03

hmm z tego co wiem napewno mam do wymiany dwumas i z tego co zauwazylem to chyba to jest kolejny objaw tego ze trzeba je lada dzien wymienic...
tomal daje gaz obroty prawidlowo ida w gora sciagam noge z gazu i powinny ladnie spadac na dol a wskazowka spada ale tak jakby przerywajac czyli spadai zatrzymyje sie spada oczywiscie trwa to bardzo szybko wiec nie jest to tak ze spada staje na chwile i spada;/ a druga rzecz to to ze wczoraj zobaczylem ze przy wcisnietym sprzegle wszystko jest ok, a wiec wniosek chyba faktycznie musze uwmowic sie na wymiane dwumasu ;/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości