Gdzie kupić tarcze zegarów na "ala" poliftowe?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Marko zg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr lis 23, 2011 01:30

Gdzie kupić tarcze zegarów na "ala" poliftowe?

Post autor: Marko zg » czw gru 15, 2011 02:22

Patrzyłem an allegro to znalazłem tylko jakieś indiglo, które z czymś tam koniecznym kosztują ok 200zł. Kompletne zegary poliftowe znalazłem 1 sztukę za ok 350zł ale ja licznik mam ok, chciałbym wymienić tylko tarcze na jakies ładniejsze a przy okazji diody led na pomarańczowe.

Macie jakieś porady? Moze znacie jakieś sklepy internetowe? A może ja źle szukam na tym allegro?

Pozdr.



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Gdzie kupić tarcze zegarów na "ala" poliftowe?

Post autor: jhosef » czw gru 15, 2011 12:56

A do czego szukasz? (jakie auto)



iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

Gdzie kupić tarcze zegarów na "ala" poliftowe?

Post autor: iigAlisArr » czw gru 15, 2011 13:20

Marko zg pisze:może ja źle szukam
Raczej dobrze szukasz ale problem w tym, że ich bardzo mało jest (liczników) - pojawiają się rzadko i tanie nie są. Czasem ale też bardzo rzadko ktoś przez forum sprzedaje te tarcze. Większe szanse na znalezienie z anglika będą (w milach).


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Gdzie kupić tarcze zegarów na "ala" poliftowe?

Post autor: guziolek » czw gru 15, 2011 22:48

Tak jak pisze kolega wyżej, najłatwiejsze byłoby chyba kupienie takiego licznika jak chcesz zaprogramowanie go i podmienienie, albo ewentualne przeszczepienie tarcz, a potem zgonienie go ze swoimi. Wtedy masz jak z fabryki i najmniej rzeźby. Diody chcesz tylko w liczniku podmieniać na pomarańczowe czy wszędzie? sam licznik to chyba nie będzie pasowało do reszty, ale to tylko moje skromne sugestie :-)



Marko zg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr lis 23, 2011 01:30

Gdzie kupić tarcze zegarów na "ala" poliftowe?

Post autor: Marko zg » pt gru 16, 2011 13:10

Dziwie się, że ktoś nie produkuje samych "naklejek" na tarcze. To chyba by można było wydrukować na dobrym sprzęcie i po prostu nałożyć/przykleić na stare tarcze. Przecież na rynku jest masa takich tarcz (np. białych) do innych modeli samochodów.
Może są takie do golfa 4?

Jeśli chodzi o podświetlenie to chyba zdecyduję się na pomarańczowe ale tylko zegary.



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Re: Gdzie kupić tarcze zegarów na "ala" poliftowe?

Post autor: steniu4 » wt gru 20, 2011 19:19

Marko zg pisze:Dziwie się, że ktoś nie produkuje samych "naklejek" na tarcze. To chyba by można było wydrukować na dobrym sprzęcie i po prostu nałożyć/przykleić na stare tarcze. Przecież na rynku jest masa takich tarcz (np. białych) do innych modeli samochodów.
Może są takie do golfa 4?

Jeśli chodzi o podświetlenie to chyba zdecyduję się na pomarańczowe ale tylko zegary.
Kolego poszukam linka do gościa który ma takie tarcze o jakie pytasz. Nie naklejki, tylko wyglądają jak oryginalne. Wyciągasz te co masz i wkładasz nowe.
Sam się orientowałem, bo chciałem od SE ale potem olałem bo kupiłem za grosze cały licznik. Licznik poszedł dalej bo zmieniłem koncepcję i odpuściłem temat. Zostawiłem ori licznik i zmieniłem podświetlenie na białe w zegarach i klimatroniku i jest kozak lepszy niż ten przestarzały niebieski kolor...
http://moto.allegro.pl/biale-tarcze-zeg ... 15767.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ten gość wykona tarcze w kolorze oryginał. Nie robi tego oficjalnie niewiem dlaczego, dlatego wystawia przede wszystkim białe tarcze...
Z doświadczenia powiem Ci, że najlepiej jak będziesz miał w ręku swoje cyferblaty i porównywał z aukcją bo nieraz są drobne różnice (umiejscowienie ikonek) jak litreówki w wyrazach, że często je pominąć... (specjalnie zamiast literówki napisałem litreówki bo ciężko to wyłapać, jak te tarcze...)


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Marko zg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr lis 23, 2011 01:30

Gdzie kupić tarcze zegarów na "ala" poliftowe?

Post autor: Marko zg » śr gru 21, 2011 14:22

Kolego Steniu4 jesteś dla mnie mistrzem! dokładnie czegos takiego poszukiwałem od ok. miesiąca! Ogromne podziękowania dla Ciebie! Pozdrawiam!
Ps. to na zdjęciu to Twoje auto? Niesamowite felgi. Pozdrawiam z Zielonej Góry.



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Gdzie kupić tarcze zegarów na "ala" poliftowe?

Post autor: steniu4 » śr gru 21, 2011 22:35

Spoko koleżko. Po to jest forum, żeby sobie pomagać!!
Auto jak moje ale koła nie moje. Takie jak skończe projekt będę chciał wrzucić, ale to jeszcze trochę. Koła są inne a takie to dopiero na sam koniec końców jako wisienka na torcie :hmm:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości