Problem z siedzeniem kierowcy w MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Rybson86

Problem z siedzeniem kierowcy w MK3

Post autor: Rybson86 » wt lut 01, 2005 15:17

Podczas jazdy siedzenie wydaje dziwne odgłosy, czy ktoś się już z tym spotkał ?



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Post autor: ygd » wt lut 01, 2005 16:28

A co to znaczy dziwne? Może jakiegoś ślizgu nie ma i sobie lata troche? ;)


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt lut 01, 2005 18:12

opisz dokładniej co to za odgłosy. niedawno wymieniałem w fotelu od mk3 ślizg prowadnicy, bo bujał się fotel



borbet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 23:53
Lokalizacja: 100lica

Post autor: borbet » wt lut 01, 2005 18:47

Może to nie siedzenie... :bajer:


dYZIO (nick: borbet)
[color=green][i]A ja jeżdżę na gazie...[/i][/color]

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt lut 01, 2005 19:15

ku_bi pisze:opisz dokładniej co to za odgłosy. niedawno wymieniałem w fotelu od mk3 ślizg prowadnicy, bo bujał się fotel
ku_bi - gdzie mozna dostać te ślizgi, bo mam to samo i powoli mnie zaczyna wnerwiać :crazy:


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt lut 01, 2005 19:30

Corvax pisze:
ku_bi pisze:opisz dokładniej co to za odgłosy. niedawno wymieniałem w fotelu od mk3 ślizg prowadnicy, bo bujał się fotel
ku_bi - gdzie mozna dostać te ślizgi, bo mam to samo i powoli mnie zaczyna wnerwiać :crazy:
byłem zamówic w aso vw w Grudziądzu. razem z gościem z obsługi odszukaliśmy ten element w ETKA, kosztował ok 22-23pln i czekałem na to tylko 2 dni. opłaciło się bo już fotel niebuja się :)



borbet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 23:53
Lokalizacja: 100lica

Post autor: borbet » wt lut 01, 2005 19:46

ku_bi pisze:
Corvax pisze:
ku_bi pisze:opisz dokładniej co to za odgłosy. niedawno wymieniałem w fotelu od mk3 ślizg prowadnicy, bo bujał się fotel
ku_bi - gdzie mozna dostać te ślizgi, bo mam to samo i powoli mnie zaczyna wnerwiać :crazy:
byłem zamówic w aso vw w Grudziądzu. razem z gościem z obsługi odszukaliśmy ten element w ETKA, kosztował ok 22-23pln i czekałem na to tylko 2 dni. opłaciło się bo już fotel niebuja się :)
20kilka PLN za sztukę? :kac:

Tu: http://www.automotosklep.home.pl/witryna_ie.htm jest taniej ale nie mają ślizgu przedniego.

PZDR


dYZIO (nick: borbet)
[color=green][i]A ja jeżdżę na gazie...[/i][/color]

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt lut 01, 2005 20:01

borbet pisze:
ku_bi pisze:
Corvax pisze: ku_bi - gdzie mozna dostać te ślizgi, bo mam to samo i powoli mnie zaczyna wnerwiać :crazy:
byłem zamówic w aso vw w Grudziądzu. razem z gościem z obsługi odszukaliśmy ten element w ETKA, kosztował ok 22-23pln i czekałem na to tylko 2 dni. opłaciło się bo już fotel niebuja się :)
20kilka PLN za sztukę? :kac:

Tu: http://www.automotosklep.home.pl/witryna_ie.htm jest taniej ale nie mają ślizgu przedniego.

PZDR
no widzisz borbet, kupiłem oryginalny ślizg a za oryginał trzeba płącić jak za zboże :kac: co innego gdybym wiedział o tym sklepie. wczesniej chodzilem po wielu sklepach to niechetnie odnosili się sprzedawcy i patrzeli na mnie jak na idiotę, że przychodzę pytać o taką pierdołkę -wiadomo zarobek dla nich niewielki. więc poszedłem do serwisu vw i tam niebyło najmniejszych problemów.

tutaj corvax sa ślizgi
http://www.automotosklep.home.pl/witryna_ie.htm



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt lut 01, 2005 20:05

Dzięki, lece zamawiać ;)


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » wt lut 01, 2005 20:15

hmm mi też tak fotel lata tył przód tzn buja się trochę, ma taki mały skok, no i nie mogę go zablokować przy przesuwaniu, czasami sam zaskakuje, ale ogólnie ciężko to się robić, czy to może być spowodowane właśnie tymi ślizgami czy może czymś innym? jak to sprawdzić


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

r30q
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:20
Lokalizacja: Warszawa - Bródno
Kontakt:

Post autor: r30q » wt lut 01, 2005 21:15

ja np. musialem przesmarowac prowadnice od fotela jak mi ciezko chodzil ... i juz luzno sie przesowa


Inne auto z grupy VAG
___________________________________

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » wt lut 01, 2005 21:18

r30q pisze:ja np. musialem przesmarowac prowadnice od fotela jak mi ciezko chodzil ... i juz luzno sie przesowa
u mnie nie chce się blokować wcale, ale czasami zaskoczy jak się bujne mocniej w tą i tamtą :)



borbet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 23:53
Lokalizacja: 100lica

Post autor: borbet » wt lut 01, 2005 22:34

ku_bi pisze:no widzisz borbet, kupiłem oryginalny ślizg a za oryginał trzeba płącić jak za zboże :kac: co innego gdybym wiedział o tym sklepie. wczesniej chodzilem po wielu sklepach to niechetnie odnosili się sprzedawcy i patrzeli na mnie jak na idiotę, że przychodzę pytać o taką pierdołkę -wiadomo zarobek dla nich niewielki. więc poszedłem do serwisu vw i tam niebyło najmniejszych problemów.

tutaj corvax sa ślizgi
http://www.automotosklep.home.pl/witryna_ie.htm
ASO to zło. Byle gówniany wyłącznik oświetlenia bagażnika kosztuje 35PLN. Jedynie pierdółki mniejsze od tych ślizgów warto qpować w aso (o ile nie ma zamienników).

A co do tego sklepu to jest tam trochę części w dobrych cenach. Sam powinienem wymienić te ślizgi - zwłaszcza ten kierowcy.

PZDR


dYZIO (nick: borbet)
[color=green][i]A ja jeżdżę na gazie...[/i][/color]

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr lut 02, 2005 12:54

azizi pisze:
r30q pisze:ja np. musialem przesmarowac prowadnice od fotela jak mi ciezko chodzil ... i juz luzno sie przesowa
u mnie nie chce się blokować wcale, ale czasami zaskoczy jak się bujne mocniej w tą i tamtą :)
właśnie dlatego nie chce blokować bo brakuje jednego ślizgu /lub się wyrobił/ który znajduje się pod fotelem tam gdzie wchodzi bolec od blokady



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 284 gości