pusty bak +pol. wskazowki?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » czw sty 06, 2005 09:07

A ja jeszcze dodam tak ze jak ktos jezdzi z miesiac no dwa swoim golfem to moze nei wiedziec na ile mu starcza paliwa ale jak ma go dluzej to powinien znac "swoje malenstwo" kiedy mu sie chce pic :pub:



tomecki

Post autor: tomecki » czw sty 06, 2005 14:20

Rezerwa ma 7 litrow



Awatar użytkownika
bigozz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: czw sty 20, 2005 11:58
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: bigozz » wt lut 01, 2005 13:33

Witam mam golfa od tygodnia i to jest ewenement z tą wskazówka bo sam się już przekonałem. Wskazówka nie była jeszcze na zero pojechałem do wodopoju (BP) i okazało sie ze wlałem do niego 56,6l ropki. Może sie mylę może TDI ma większy zbiornik. poprawcie mnie jeśli się mylę. Pozdro.


VW w sercu
na co dzień MB W210 3.2 CDI
od święta MB W123
doszedł Golf mk2 USA

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt lut 01, 2005 14:34

bigozz pisze:Witam mam golfa od tygodnia i to jest ewenement z tą wskazówka bo sam się już przekonałem. Wskazówka nie była jeszcze na zero pojechałem do wodopoju (BP) i okazało sie ze wlałem do niego 56,6l ropki. Może sie mylę może TDI ma większy zbiornik. poprawcie mnie jeśli się mylę. Pozdro.
wygląda na to, że ta stacja coś kombinuje, bo TDI ma bak 55l



Awatar użytkownika
Dziadoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: śr sty 05, 2005 18:57
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: Dziadoo » wt lut 01, 2005 15:53

ku_bi pisze:
bigozz pisze:Witam mam golfa od tygodnia i to jest ewenement z tą wskazówka bo sam się już przekonałem. Wskazówka nie była jeszcze na zero pojechałem do wodopoju (BP) i okazało sie ze wlałem do niego 56,6l ropki. Może sie mylę może TDI ma większy zbiornik. poprawcie mnie jeśli się mylę. Pozdro.
wygląda na to, że ta stacja coś kombinuje, bo TDI ma bak 55l
Bak mam 55l + 2l rura wlewu.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt lut 01, 2005 17:41

a nie wiedziałem, że rura wlewu ma aż 2 litry :)
:hmm: bigozz w takim razie miał same opary w baku
ale to że dystrybutory są źle wyskalowane na niektórych stacjach to pewne



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » wt lut 01, 2005 17:51

a ja jezdze na gazie i wskazowka od poziomu benzyny juz od kilku dni opiera sie o ta igielke, chyba pora zatankowac benzynke ...;)



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt lut 01, 2005 18:00

Forester pisze:a ja jezdze na gazie i wskazowka od poziomu benzyny juz od kilku dni opiera sie o ta igielke, chyba pora zatankowac benzynke ...;)
czym prędzej po paliwko, bo pompa paliwa chodzi na sucho i możesz ją wykonczyc



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » wt lut 01, 2005 18:13

jak by nie bylo benzynki to bym chyba nie mogl odpalic...a z tym nie ma zadnego problemu, wiec moze po prostu wskazowka wskazuje co chce ;)



Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: newswen » śr lut 02, 2005 00:47

lepiej zawsze miec paliwko i nie sepic sie na wasze, raz ci pompa sie nie zatrze drugi tez i co myslicie ze juz nigdy???? nie dzis to jutro!!!! uwazajcie na to!!!! i nie sprawdzajcie tego!!!!



Awatar użytkownika
bigozz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: czw sty 20, 2005 11:58
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: bigozz » śr lut 09, 2005 09:08

Panowie już wiem! Zapomniałem wam dodać że jest to TDI ale variant a one mają 60l zbiornik tak mi powiedziano! Ale dzięki za odpowiedź. Pozdro.


VW w sercu
na co dzień MB W210 3.2 CDI
od święta MB W123
doszedł Golf mk2 USA

fido

Post autor: fido » śr lut 09, 2005 14:49

czy jestem w błędzie, że diesla doprowadzając do "ostateczności" można zdrowo zapowietrzyć, znam też ból niewiedzy gdzie jest to sub zero, a kontrolki rezerwy ni widu, ni słychu. Za krótko nim jeżdzę żeby bez obaw obserwować opadającą wskazówkę, a fakt że mogła by ona opaść aż do poziomu przed uruchomieniem zaplonu.
Pozdrawiam wszystkich, którym przyszło pchać golfinke do CPN-u



Awatar użytkownika
vszywiec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: sob sty 29, 2005 01:05
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: vszywiec » ndz lut 13, 2005 02:05

malgosk pisze:Dobra rada: nie sprawdzaj!!! Pompa paliwa bez paliwa zatrzze się. A co do wskazań miernika poziomu: w instrukcji podają, że w momencie, gdy wskazówka znajdzie się przy ostatniej czerwonej kresce to powinno być w baku jeszcze około 7 litrów paliwa. Jest to znak, że trzeba tankować (żeby pompy nie zatrzeć). Ale ja czasami potrafie przejechać jakiś kawałek i przy tankowaniu wchodzi mi 51-52 litry paliwa. Wniosek: miałem 3-4 litry w zbiorniku i nic się nie stało. Ale to może być kwestia przypadku. Jedna górka i pompy nie ma...

pompa bez paliwa od razu sie tak nie zatrze mi zabraklo zupy juz pare razy a pompa chodzi jednak nie polecam testowania wytrzymalosci pompy w ten sposob. w moim golfie znakiem ze trzeba zalac zupy jest troszeczek utrudnione odpalanie


sprzedam mk2 1,6 td ---------> 696-494-279
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=56922

motorufus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw lut 10, 2005 23:14
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: motorufus » ndz lut 13, 2005 12:59

Z tą wskazówką to ngdy nie wiaomo. U mnie za każdym razem pokazuje inaczej. przez to cholerstwo już dwa razy leciaem z baniakiem mimo że teoretycznie powinno być około 5 l. paliwa. Nie miałem tego problemu w mk1 GTI gdzie wskażnik zawsze wskazywał bardzo dokładnie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości