GOLF 3 1.8 benzyna + LPG , dławienie się brak mocy

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

powloka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 05, 2011 13:35

GOLF 3 1.8 benzyna + LPG , dławienie się brak mocy

Post autor: powloka » pn gru 05, 2011 15:37

WItam.
Posiadam GOLF'a III 1.8 93r. Samochod normalnie zapala, na zimnym silniki dziala dobrze, wciska sie mocno pedal gazu przyspiesza bez problemow, po rogrzaniu zaczynają się cyrki. Przy mocniejszym dodaniu gazu samochód się dusi, ksztusi, szarpie , odejmuje sie gazu daje powoli i jedzie. Zdarzylo sie również, że przy zwalnianiu np przed skrętem czy skrzyżowaniem gasł. POdczas postoju mocniejsze wcisniecie pedału gazu skutkuje uduszeniem. Piszę, bo byłem dzis u mechanika swierdził, że wina elektryki. Elektryk natomiast, po krótkiej modlitwie nad silnikiem stwierdził, że nie ma pojęcia.

Ostatnio wymieniałem:
-świece
-kable
- kopułkę
- filtr powietrza

Z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc.



ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

Re: GOLF 3 1.8 benzyna + LPG , dławienie się brak mocy

Post autor: ssarna1 » pn gru 05, 2011 16:25

Powiedz elektrykowi ze jak sie chce pomodlic to do kosciola, a auto niech pod komputer podepnie.

Wysłano z GT-i9100 przez Tapatalk


MK3 ADZ->AGU

powloka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 05, 2011 13:35

Re: GOLF 3 1.8 benzyna + LPG , dławienie się brak mocy

Post autor: powloka » pn gru 05, 2011 16:58

stwierdził, że nie ma jak go podpiąć....



ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

GOLF 3 1.8 benzyna + LPG , dławienie się brak mocy

Post autor: ssarna1 » pn gru 05, 2011 16:59

Kolego to chyba czas zmienić elektryka :jezor:


MK3 ADZ->AGU

powloka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 05, 2011 13:35

GOLF 3 1.8 benzyna + LPG , dławienie się brak mocy

Post autor: powloka » sob gru 10, 2011 16:22

po podłączeniu to komputera wykazuje błąd - 525 błąd sondy lambda zwarcie do masy
kasuje się go, a silnik nadal nie działa jak powinien, 5 mechaników powiedziało, że nie wie co jest, a ten problem występuje jak samochodowi się podoba, jadę do sklepu jest źle - dusi się, wracam działa normalnie, zatrzymuje się próbuje na jałowym mocniej wcisnąć znów dusi.
Ktos poratuje?



dziadek0000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 26, 2016 22:18

Re: GOLF 3 1.8 benzyna + LPG , dławienie się brak mocy

Post autor: dziadek0000 » wt sty 26, 2016 22:31

witam ja ma też 1.8 90 koni i na benzynie przy głębszym dodaniu gazu buczy i gaśnie jak odpuszczę jedzie dalej. Na zimnym jak chce szarpie,prycha a raz idealnie. Na gazie jedzie bez problemu.Wymieniłem przewody, kopułkę,palec,czujnik temp. świecę,silnik krokowy,cewkę zapłonową,uszczelniona podstawa wtrysku,podmieniony wtryskiwacz.wymienione podciśnienia.i masy.Po wymianie filtra paliwa coś nie chciał odpalić wykopałem pompę paliwa a tam wiejska przeróbka. Dorobiony wężyk paliwa rozpuścił się. Pompa nowa i ogień.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości