Duży problem z dmuchawą ...

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Virus8833
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 380
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 18:42
Lokalizacja: Malbork

Duży problem z dmuchawą ...

Post autor: Virus8833 » czw lis 24, 2011 02:08

Witam , na wstpie odrazu powiem ze na pewno do wymiany jest nagrzewnica wiec fotoporada ktora jeden z kolegow dodal na forum na temat wymiany na powno sie przyda , przy tym mam problem z dmuchawa , dosc powazny ... mam nadzieje ze ktos to ogarnie ... a wiec tak ... mamy caly panel kontroli nawiewiem ,oczywiscie mk3, wlaczam dmuchawe nie obojetne na ktory stopien nadmuchu , chociaz z tym tez chyba nie jest najlepiej bo super ekstra to nie dmucha ... ale narazie nie o tym mowa , chodzi o to ze biore nadmuch na szyby , zimne powietrze stopien 2 , powietrze leci zimne , na szybe plus do tego tez na nogi ... co ciekawsze , przekrecam kierunek nawiewu z szyby na nogi ... nic sie nie dzieje , dalej powietrze pada na szybe i na nogi , przekrecam na nogi i twarz , znowu zadnej reakcji , dopiero po przekreceniu na sama twarz powietrze leci na sama twarz , nie wiem czy tez nie na nogi ... teraz ciekawostka , przy tych trzech opcjach powietrze jest zawsze ustawione na chlodne , ale jesli przekrece powietrze na cieple , leci ono na same nogi ... troche to pokrecone ale mam z tym duzy poroblem , prez to samochod strasznie paruje ... na pewno jestem przekonany ze cos musi byc nie tak z linkami ale czy to moze byc tez cos bardziej powazniejszego niz tylko te linki ?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Duży problem z dmuchawą ...

Post autor: Paweł Marek » pt lis 25, 2011 00:36

coś będzie z tymi linkami albo ich mocowaniami po stronie pokręteł albo po stronie klap regulujących. W sumie jak będziesz zmieniał nagrzewnicę to i tak całą deskę wyjmiesz wszystko będzie na wierzchu równocześnie z wymianą nagrzewnicy sobie to naprawisz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Duży problem z dmuchawą ...

Post autor: skaktus » pt lis 25, 2011 15:31

1-słaby nawiew = zapchany filtr kabinowy
2-złe przełączanie kierunku nawiewu = problem z linkami
3-nieprawidłowe grzanie = problem z nagrzewnicą



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości