Nie wkręca się na obroty 1.8 GX

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Lucki
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2198
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 19:56
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Nie wkręca się na obroty 1.8 GX

Post autor: Lucki » wt lis 22, 2011 19:42

elektrozawory na wężyki do wtryskiwaczy
to jest jedyne dobre rozwiązanie. Ja sie z tym męczyłem w KR i 9A. Zastosowałem takie rozwiązania i było ok. Można bawić sie tez w obniżenie napięcia na pompie ale jakie efekty to da tego nie sprawdzałem. Popatrz na forum audi80 http://www.audi80.pl/ke-jetronic-ke-mot ... 8b8ca8b283" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:


ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA ECUDIAG www.ecudiag.pl
Hamownia klucze immo naprawa sterowników radio code
Wrocław 793-195-950
Regeneracja wtryskiwaczy CR wszystkich marek

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Nie wkręca się na obroty 1.8 GX

Post autor: Johnatan » śr lis 23, 2011 02:03

Nawet najstarsi górole nie wiedzą czemu samochodu z LPG żyją własnym życiem.
jhosef pisze:Można kombinować ale i tak w przypadku k-jetronik i ke-jetronik najlepiej w ogóle nie zastanawiać się nawet nad gazem.
Popieram cie kolego. Nie jest to prosta budowa silnika i mechaników którzy potrafią to ożywić jest bardzo mało.. policzysz na jednej ręce. Powiązanie z gazem to jest kompletna kaplica właśnie dla wtryskiwaczy i rozdzielacza paliwa. Tak jak mówicie on cały czas chodzi. Nie wiem czy w środku w rozdzielaczu jest jest paliwo czy nie jak nie chodzi na pb ale chyba jest. Możesz zdjąć ten górny element do którego sa poprzykręcane węze na cylindry i na samym środku bedzie trzpień, on ma chodzić swobodnie.

Czemu zawsze jest tak że użytkownicy LPG mają strach przed przełączenia silnika na PB nawet na 10min ! nie badzcie tak chciwi. A jesli to ma w niczym nie pomóc? nie wiem nie znam sie na przykazaniach do LPG bo chyba jest tylko jedno:
Pamiętaj abyś jeździł tylko i wyłącznie na gazie i nigdy nie włączaj benzyny to zło!

P.s przy przeróbce z gazu z powrotem na benzyny mechanicy mówią: Wyrzuć z auta każdy element który jest związany z paliwem i zamontuj nowy.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Nie wkręca się na obroty 1.8 GX

Post autor: Paweł Marek » czw lis 24, 2011 15:41

Johnatan pisze:ale chyba jest.
o to chodzi że zwykle niema, bo stadardowo montażysta założy zawór na węzu przed wtryskiem lub odetnie pompę. A musi być do smarowania rozdzialacza i po to te wszystkie próby ze zmniejszeniem ciśnienia (jest paliwo ale pod na tyle niskim ciśnieniem że wtrskiwacze się nie otwierają) albo z zamknieciem paliwa już poza rozdzielaczem.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości