Szyberdach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tekcop
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt maja 19, 2006 10:12
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Szyberdach

Post autor: tekcop » śr cze 28, 2006 09:40

Witam . Zauważyłem że w niektórych Vw Golf czy Vento szyberdach otwiera się do samego końca (elektryczny) natomiast u mnie otwiera sie do ciut więcej jak połowa czy można tak zrobić bez szkody dla sprzętu aby otwierał sie więcej .Jeżeli można to jak to zrobić .



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32768
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » śr cze 28, 2006 09:42

Trzeba wyjąć podsufitkę i szyber, zobaczyć w którym miejscu blokują się prowadnice i zobic nadlewkę np z plastiku lub w inny sposób.

http://vw2.info/vwforum/szyber/


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Re: Szyberdach

Post autor: Christopherek » śr cze 28, 2006 10:40

tekcop pisze:Witam . Zauważyłem że w niektórych Vw Golf czy Vento szyberdach otwiera się do samego końca (elektryczny) natomiast u mnie otwiera sie do ciut więcej jak połowa czy można tak zrobić bez szkody dla sprzętu aby otwierał sie więcej .Jeżeli można to jak to zrobić .
ciesz się że Ci się wogóle otwiera mój jakoś przestał działać tylko nie wiem dlaczego.nigdy nie było z nim problemu a tu w niedzielę mnie zaskoczył i nawet nie drgnął9jakby wogóle prąd nie dochodził do niego).po jakimś czasie(kilka h) otworzył się i zamknął z pilocika i znów milczy.wogóle nie wiem co się z nim dzieje.dodam że podłączałem wzmacniacz i może prowadząc chinchę progiem i póżniej pod kierą coś rozłączyłem.zły jestem jak nie wiem bo do tego zginął mi klakson ale dobrze że chociaż klima jeszcze działa(oby nie zapeszyć0.może jakieś sugestie odnośnie tego szyberka>?
nikt nie wie co to może być tego przyczyną?


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 449 gości