Problem z wycieraczkami

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bwu88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt maja 27, 2011 20:13

Problem z wycieraczkami

Post autor: bwu88 » pn lis 14, 2011 19:02

Witam, niedawno pojawił mi się problem z wycieraczkami polegający na tym, że wycieraczki nieważne na którym biegu pracowały powoli, momentami się przycinając. Po wyłączeniu wycieraczek, wracały do właściwej pozycji ale przez kilka sekund stukało coś po lewej stronie (w przekaźniku?) i lekko drgały. Nawet gdy miałem wyłączone wycieraczki, a włączałem zapłon w samochodzie wycieraczki drgały i był dźwięk stukania, po kilku sekundach przestawało a gdy włączałem wycieraczki to działały tak jak opisałem wyżej. Od dziś w ogóle wycieraczki nie pracują. Stukania już nie słychać, natomiast same z siebie czasem poruszają się o jakiś cm w górę, a później w dół. W czym może być problem i ile kosztuje naprawa czegoś takiego? Dzięki za pomoc.



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Problem z wycieraczkami

Post autor: wojtas46 » pn lis 14, 2011 20:09

Kolego trzeba troche poszukać
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=55632" onclick="window.open(this.href);return false;



bwu88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt maja 27, 2011 20:13

Problem z wycieraczkami

Post autor: bwu88 » pn lis 14, 2011 21:51

Szukałem, ale widocznie za słabo. Dzięki za link. Mam nadzieję, że przeczyszczenie tych elementów pomoże, bo jazda bez wycieraczek w taką pogodę jest ryzykowne.

Przeczyszczenie trzpieni rozwiązało problem. Jeden był całkowicie suchy i podeszły rdzą, nic dziwnego, że się ciut zapiekł. Po starciu rdzy i nasmarowaniu śmigają jak nówki. Problem rozwiązany.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości