wymiana przewodow wspomagania 1.9 TDI

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

susek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 05, 2011 17:45
Lokalizacja: Świetokrzyskie/Końskie

wymiana przewodow wspomagania 1.9 TDI

Post autor: susek » sob lis 05, 2011 18:10

witam
pekl mi przewod laczacy pompe z maglownica,drugi tez jest w zlym stanie,chcem wymienic oba,bylem na szrocie ale za duzo mi ich pokazali i nie potrafili wskazac konkretnego,zapewne ma znaczenie silnik bo jakos inaczej sa pozakrzywiane,moze ktos podeslac zdjecia jak maja wygladac oba ,moj silnik to 1.9tdi 1z,za pomoc bede wdzieczny



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

wymiana przewodow wspomagania 1.9 TDI

Post autor: Johnatan » sob lis 05, 2011 22:36

Widze że nikt ci nie odpisuje. Możesz przecież zmierzyć sam, a tak w ogóle to mk3 zawsze ma pompe wspomagania w tym samym miejscu wiec wydaje mi się że kup aby nie od VR i pasówka. Nie kupuj od mk2 bo nie pasuje śrubunek tłoczny na pompie.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

susek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 05, 2011 17:45
Lokalizacja: Świetokrzyskie/Końskie

wymiana przewodow wspomagania 1.9 TDI

Post autor: susek » sob lis 05, 2011 22:52

potrzebuje auta na codzien,stad moja prosba,chcialem kupic i w jeden wieczor odkrecic z zalozyc dobre



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

wymiana przewodow wspomagania 1.9 TDI

Post autor: Johnatan » ndz lis 06, 2011 00:52

Wydaje mi sie że każdy ci zarzuci że "Panie.. tyle tego wychodziło ze musisz pan przyniesc swój na przymiarke" Wąż ssący można zreperować, przecinając go i wkładając w niego rurkę i dwie opaski. Piszesz że masz tłoczny też popsuty wiec lepiej jak jużto komplet kupić. Wydaje mi sie że węże i tak mają ileś cm naddatku wiec na twoim miejscu zaryzykowałbym i kupił po prostu od jakiegoś mk3 alee.. wychodziły też takie co miały stalową rurkę w przedniej kołysce.. nie wiem moze kazdy mk3 tak ma ale ja w mk2 nie mam, wiec tak czy siak zaryzykuj. Też wazna wskazówka, wąż do stalowej pompy i do aluminiowej pompu. Najlepiej zmierzyc srubunek węza tłocznego, do aluminiowej bedzie wiekszy a do stalowej mniejszy o pare mm


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

susek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 05, 2011 17:45
Lokalizacja: Świetokrzyskie/Końskie

wymiana przewodow wspomagania 1.9 TDI

Post autor: susek » pt lis 11, 2011 17:32

informacja dla potomnych,weze pasuja od beznzyny 1.8 do 1.9tdi,sa identyczne,troche gimnastyki jest z wymiana ale mozna zrobic :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości