Woda pod tylnymi lampami, uszczelka - uszkodzenia lakieru

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

xplo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: śr maja 14, 2008 11:33
Lokalizacja: Świnoujście

Woda pod tylnymi lampami, uszczelka - uszkodzenia lakieru

Post autor: xplo » czw lis 10, 2011 14:27

Witam

Mam problem, co może być przyczyną, że po myciu auta na myjce wysokociśnieniowej, raz mam z jednej strony wodę w tym miejscu a raz z drugiej ? Czy jakiś odpływ jest zapchany ?

Wstawiam zdjęcie tego miejsca http://imageshack.us/photo/my-images/35 ... 10102.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; , jak odchyla się boczek do wymiany żarówki to po spojrzeniu w dół jest to miejsce w którym mam wodę.


Mam też pytanie, czy spotkał się ktoś z uszkodzeniem (Starciem) lakieru przez uszczelki które dotykają progów po zamknięciu drzwi ? U mnie pojawiły się starcia lakieru, przez to iż w tych miejscach znajduje się piasek który przywiera do uszczelki i przy zamykaniu obciera o karoserie. (Pytam z ciekawości, czy ktoś też tak ma). Wersja 3d.


Obrazek

Awatar użytkownika
halabala
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: wt paź 27, 2009 21:28
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Woda pod tylnymi lampami, uszczelka - uszkodzenia lakieru

Post autor: halabala » czw lis 10, 2011 19:03

Tez po myciu to zauwazylem u siebie tylko z prawej strony , na drugi dzien bylo sucho , moze cos przypchane a moze tak ma byc nie mam pojecia szczerze, moze ktos powie cos na ten temat jeszcze



xplo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: śr maja 14, 2008 11:33
Lokalizacja: Świnoujście

Woda pod tylnymi lampami, uszczelka - uszkodzenia lakieru

Post autor: xplo » czw lis 10, 2011 19:16

Halabala a jak przejedziesz palcem w tamtym miejscu od strony boku auta (nie strony bagażnika) masz tam na narożnikach taki biały smar ? Dzisiaj wycierając tą wodę zauważyłem, że jest tam jakiś smar.

Przy okazji, czy dolna uszczelka drzwi nie wyciera Ci progu ?


Obrazek

Awatar użytkownika
halabala
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: wt paź 27, 2009 21:28
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Woda pod tylnymi lampami, uszczelka - uszkodzenia lakieru

Post autor: halabala » czw lis 10, 2011 19:35

smar moze nie , ale osad byl, podejrzewam jakis syf poprsotu trzeba wyczyscic , ja to zrobilem tak ze wyjalem reflektor , na 2 dzien jak juz bylo sucho to wyczyscilem tam co sie dalo , u mnie tam idzie tak jakby odplyw wody bo znajduje sie tam gumowa rurka po slupku tylnym wiec podejrzewam ze to przez to moze sciekac w te miejsce woda , a co do uszczelki nic nie ociera



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości