Chiptuning Woj. Lubelskie

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: toffic » pt wrz 30, 2011 16:01

spawacz pisze:Toffic z twoimi? Z z tymi ktore dostales :jezor:
sugerujesz coś??



michal.zam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 06, 2011 18:24

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: michal.zam » czw paź 06, 2011 18:41

szpila79 pisze:Witam modyfikacji dokonałem w sobotę, przed w trakcie czy też po modyfikacji była diagnostyka robiona. Całość zajęła jakieś 2-3 godziny.
Autko zdecydowanie lepiej się zbiera, w dużym stopniu różnicę odczułem wracając do domu poruszając się na wyższych biegach, auto bez porównania dużo lepiej się zbiera, co do samego spalania to nie wiem sam, musiałbym pokonać odcinek, tym samym stylem jazdy, co przed modyfikacją, gdyż teraz to było głównie testowanie. Według osoby, która mi to robiła doszło około 25 koni i 60 niutonometrów, w sumie nie ukrywam myślałem, że bedzie dużo więcej, ale tak podobno będzie bezpieczniej. Co najważniejsze nie zauważyłem, aby auto kopciło, chociaż z drugiej strony posiadam DPF wiec praktycznie i tak nie powinno. Jak więcej pojeżdżę to może jeszcze napisze jak wygląda sprawa ze spalaniem.

Kolego mógłbyś podać jakieś namiary na tą firmę co robiłes modyfikacje? Może adres strony www. Jestem z okolic zamościa, do tomaszowa nie mam daleko więc chyba decydowałbym się podnieść delikatnie moc.



Awatar użytkownika
Ceglarz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 643
Rejestracja: pn lis 07, 2005 19:02
Lokalizacja: okolice Biłgoraja :)
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Ceglarz » czw paź 06, 2011 23:42

Jakieś tydzień temu poprawiałem już kolejne auto po tuningach w Tomaszowie :grin: Jakoś tak po tej modyfikacji auto zaczęło coraz gorzej zapalać, szarpać, łapać notlaufy, a mimo to nie było żadnych usterek :hmm:


Mówi rdza do rdzy: POLONEZA czas zacząć... [img]http://foolstown.com/sm/ura1.gif[/img]

szpila79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:40
Lokalizacja: Hrubieszów

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: szpila79 » pt paź 07, 2011 10:03

michal.zam
Modyfikacje przeprowadziłem w tune-soft. Tu masz ich stronę internetową http://WWW.tune-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
U mnie jak na razie wszystko chodzi dobrze, znajomi, co tam robili również nie mają zastrzeżeń.
Ceglarz
Z pewnością miałeś poprawki aut po Sławku tym z obwodnicy, jakiś czas temu w sumie nie tak dawno robiłem u Sławka sterownik ABS-u, rezultat był taki, że nic nie zrobił, a co najgorsze cały mi poprzepalał. Jak pojechałem z nim do gościa z Electro-cars to się śmiał, co on narobił, na szczęscie w elektro-carsie, udało im się go reanimować. Z tego, co słyszałem coraz więcej ludzi skarży się na Sławka, podobno popuścił całkowicie, na jakości i idzie na masówkę.



Awatar użytkownika
Ceglarz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 643
Rejestracja: pn lis 07, 2005 19:02
Lokalizacja: okolice Biłgoraja :)
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Ceglarz » pt paź 07, 2011 13:57

szpila79 Sławek i ja otrzymujemy programy spod jednej ręki, więc :grin: Pytałem u kogo było robione, odpowiedź brzmiała: "taki młody koleś", więc mowa była o kimś innym.


Mówi rdza do rdzy: POLONEZA czas zacząć... [img]http://foolstown.com/sm/ura1.gif[/img]

Awatar użytkownika
zyx21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lip 15, 2011 19:48
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: zyx21 » wt paź 18, 2011 19:07

szpila79 pisze:Witam modyfikacji dokonałem w sobotę, przed w trakcie czy też po modyfikacji była diagnostyka robiona. Całość zajęła jakieś 2-3 godziny.
Autko zdecydowanie lepiej się zbiera, w dużym stopniu różnicę odczułem wracając do domu poruszając się na wyższych biegach, auto bez porównania dużo lepiej się zbiera, co do samego spalania to nie wiem sam, musiałbym pokonać odcinek, tym samym stylem jazdy, co przed modyfikacją, gdyż teraz to było głównie testowanie. Według osoby, która mi to robiła doszło około 25 koni i 60 niutonometrów, w sumie nie ukrywam myślałem, że bedzie dużo więcej, ale tak podobno będzie bezpieczniej. Co najważniejsze nie zauważyłem, aby auto kopciło, chociaż z drugiej strony posiadam DPF wiec praktycznie i tak nie powinno. Jak więcej pojeżdżę to może jeszcze napisze jak wygląda sprawa ze spalaniem.
Cenowo ja w Tomaszowie?


TDI - Tak Dobrze Idzie :)

szpila79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:40
Lokalizacja: Hrubieszów

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: szpila79 » czw paź 20, 2011 14:01

600 zł cena raczej ok



zgredd
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 523
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 01:27
Lokalizacja: Oborniki Śląśkie

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: zgredd » czw paź 20, 2011 14:56

z hamownią. Jeżeli bez cena zaporowa. Spokojnie we Wrocławiu można w podobnej cenie wystroić auto.



Awatar użytkownika
zyx21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lip 15, 2011 19:48
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: zyx21 » pt paź 21, 2011 01:43

szpila79 pisze:600 zł cena raczej ok
o ile to nie bajka to slyszalem ze w krasnymstawie chlopak robi za 500zl ale nie jestem na 100 pro pewien bo tak slyszalem od znajomego ktory sie tam wybiera


TDI - Tak Dobrze Idzie :)

Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Kaktus_dj » wt lis 01, 2011 00:21

a ja widziałem na anonse.com box za 150... po co dawać 500? kup boxa będzie jeszcze taniej późniejszy efekt co zostanie z silnika i tak będzie taki sam :bajer: :bajer:



Awatar użytkownika
zyx21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lip 15, 2011 19:48
Lokalizacja: Lubelskie

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: zyx21 » śr lis 02, 2011 17:15

czyli co masz na mysli? Ja narazie nie chce bakcyla dla golfa 110 mi wystarczy ;)


TDI - Tak Dobrze Idzie :)

Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Kaktus_dj » śr lis 02, 2011 23:07

narazie... zobaczysz że będziesz chciał więcej... wtedy jak chcesz profi odezwij się do kolegi Ceglarza



Awatar użytkownika
zyx21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lip 15, 2011 19:48
Lokalizacja: Lubelskie

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: zyx21 » czw lis 03, 2011 01:29

ok. narazie to cienko z siankiem. Mam rozumieć że posiadasz w chwili obecnej ok 135 kucy tak? Po info profilowym wskazuje na to ze ten sam silnik siedzi u Ciebie co u mnie ;) (bardzo ciężkie i długie poszukiwanie ;) )


TDI - Tak Dobrze Idzie :)

szpila79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:40
Lokalizacja: Hrubieszów

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: szpila79 » ndz lis 06, 2011 22:17

zgredd pisze:z hamownią. Jeżeli bez cena zaporowa. Spokojnie we Wrocławiu można w podobnej cenie wystroić auto.
Nie wiem kolego czy jest to aż tak wygórowana cena, patrząc na inne firmy w Polsce. Modyfikacja z hamownią podwoziową, to już koszt 2x większy, a firmy oferujące hamownie drogową to moim zdaniem jakieś nieporozumienie, bardziej przypomina gadżet niż hamownie. Cena dużo niższa, ale co z tego skoro wiarygodność pomiarów daje dużo do życzenia.
Nie wiem możliwe, że niektóre osoby mają inne zdanie, piszę to, co wyczytałem w necie. Najlepiej byłoby, gdy by wypowiedzieli się tunerzy, którzy testowali jedną i drugą, aby mieć jakieś podsumowanie.
Od znajomych słyszałem, że osoba zajmująca się modyfikacjami w Tune-Soft kiedyś pracowała w jakiejś dużej firmie chiptuningowej, zdobyła doświadczenie i założyła własna. Wydaj mi się, że lepiej dać tą stule więcej i mieć pewność ze wszystko będzie dobrze, niże zaoszczędzić ją a później włożyć kilka tysięcy w naprawę silnika.
Z ciekawości to gdzie w lublinie jest hamownia podwoziowa, z tego, co się orientuje to w Zamościu nie ma?



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości