Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Marciano8719fe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: sob lip 25, 2009 18:05
Lokalizacja: WZU

Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: Marciano8719fe » sob paź 29, 2011 01:38

Witam szukałem podobnego tematu ale nic nie ma.. Więc tak jak bylo ciepło było ok zapalał wszystko fajnie nawet przyspieszacza nie używałem.Ale teraz gdy jest już chlodno to mam problem. Urwała mi się rączka od niego inie mam możliwosci jej zamontować... Czy istnieje jakis sposób żeby to naprawić czy tylko wymienić? :panna:



Awatar użytkownika
sokol26
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw sie 26, 2010 23:05
Lokalizacja: Głowno (łódzkie)
Kontakt:

Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: sokol26 » sob paź 29, 2011 07:37

Piszesz że niema możliwości jej zamontować a pytasz się czy da się naprawić... a poza tym to jak się pytasz już o takie rzeczy to może wypadałoby jakieś zdjęcie dać, co? :) Jak sie nie da zrobić to zdemontować i zamontować nową. Daj zdjęcie.



Awatar użytkownika
Marciano8719fe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: sob lip 25, 2009 18:05
Lokalizacja: WZU

Re: Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: Marciano8719fe » sob paź 29, 2011 20:50

sokol26 pisze:Piszesz że niema możliwości jej zamontować a pytasz się czy da się naprawić... a poza tym to jak się pytasz już o takie rzeczy to może wypadałoby jakieś zdjęcie dać, co? :) Jak sie nie da zrobić to zdemontować i zamontować nową. Daj zdjęcie.
Oki ja nie mam pomysłu dobra jutro dam fote :pub:



Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: KamilP » ndz paź 30, 2011 22:23

Hmm.. Ale o tą plastikową rączkę w kabinie Ci chodzi? Jak tak to ja też mam ułamaną i założyłem sobie breloczek VW :bajer: Bo tam dziurka jest i akurat to kółeczko pasuje. Co prawda kupiłem tylko z kółkiem zwykłym ale zamieniłem bo nowy breloczek do kluczyków kupiłem :) A jak np weszła Ci za głęboko to myślę że za pompą można cofnąć odrobinę żeby tylko złapać. Ale fotki wraz by się przydały :)



Awatar użytkownika
Marciano8719fe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: sob lip 25, 2009 18:05
Lokalizacja: WZU

Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: Marciano8719fe » pn paź 31, 2011 20:04

Obrazek
Obrazek witam dodam że umie sam się on chowa jak bym miał elektryczny z SDI :kac:



Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: KamilP » pn paź 31, 2011 20:45

Noo tam jest dziurka i wkładasz w to kółeczko np od breloczka, z breloczkiem może być dla ozdoby i będzie gites. Zaraz pokażę fotkę jak to u mnei wygląda :D

EDIT u mnie tak to wygląda. Plastikowy zamiennik to nie to samo co oryginał i długo nie wytrzymuje, a to może nie wygląda idealnie ale służy pięknie :)
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
Marciano8719fe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: sob lip 25, 2009 18:05
Lokalizacja: WZU

Re: Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: Marciano8719fe » pn paź 31, 2011 22:57

KamilP pisze:Noo tam jest dziurka i wkładasz w to kółeczko np od breloczka, z breloczkiem może być dla ozdoby i będzie gites. Zaraz pokażę fotkę jak to u mnei wygląda :D

EDIT u mnie tak to wygląda. Plastikowy zamiennik to nie to samo co oryginał i długo nie wytrzymuje, a to może nie wygląda idealnie ale służy pięknie :)
Obrazek
Obrazek
No dobra kolego ale u Ciebie to pewnie lekko chodzi a umie taki brelok nie zda egzaminu.Dużo jest roboty z przekładka tego samego cięgna ? :grrr:



Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: KamilP » pn paź 31, 2011 23:27

Ale zaraz nie czaję Cię.. Po co chcesz przekładać cięgno? Chodzi Ci o uchwyt, w załączonym obrazku nr 7 czy coś innego. Dodaję screena z ETKI może Ci pomoże
Obrazek



Awatar użytkownika
Marciano8719fe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: sob lip 25, 2009 18:05
Lokalizacja: WZU

Re: Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: Marciano8719fe » pn paź 31, 2011 23:32

KamilP pisze:Ale zaraz nie czaję Cię.. Po co chcesz przekładać cięgno? Chodzi Ci o uchwyt, w załączonym obrazku nr 7 czy coś innego. Dodaję screena z ETKI może Ci pomoże
Obrazek
Tak własnie chce tą pierdółke nr 7 . Brellok u mnie nie da rady tego wyciągać :panna:



Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: KamilP » pn paź 31, 2011 23:36

Co że ciężko chodzi? Tu trzeba innej przyczyny szukać, po powinno dość lekko chodzić. A moim zdaniem brelok prędzej da radę niż plastikowa rączka. Może być co najwyżej w palec troszku niewygodnie :bajer:



Awatar użytkownika
Marciano8719fe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: sob lip 25, 2009 18:05
Lokalizacja: WZU

Re: Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: Marciano8719fe » pn paź 31, 2011 23:43

KamilP pisze:Co że ciężko chodzi? Tu trzeba innej przyczyny szukać, po powinno dość lekko chodzić. A moim zdaniem brelok prędzej da radę niż plastikowa rączka. Może być co najwyżej w palec troszku niewygodnie :bajer:
Powiem tak dobrze było tylko mechanik coś nakobionował że po zapaleniu silnika samo się chowało aż w zimę się to całkiem urwało :otepienie:



Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

Problem z Przyspieszaczem zaplonu

Post autor: KamilP » wt lis 01, 2011 00:01

Noo u mnie jak lekko popchnie sie w czasie pracy do przodu to prawie sam się cofa. Ale tylko jak silnik pracuje i jest w miarę rozgrzany. Na Twoim miejscu wraz bym założył jakieś kółeczko czy coś. Chyba ze wolisz rączkę ale wątpię czy będzie wytrzymalsza. A jak Ci się chowa za mocno to można trochę wyregulować, za pompą idzie linka i cięgno, tam wystarczy odkręcić i przykręcić linkę w innym miejscu :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości