[MkII] Glosno w srodku, lewe powietrze, trzeszczenie. I hala

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Dzaba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 17, 2010 16:02

[MkII] Glosno w srodku, lewe powietrze, trzeszczenie. I hala

Post autor: Dzaba » śr paź 26, 2011 09:32

Witam.

Szukalem podobnego tematu ale niestety nic podobnego nie znalazlem.

Kupilem rok temu golfa MKII, mechanicznie doprowadzilem auto do perfekcji, teraz chcialbym zajac sie wnetrzem, pierwszy najwazniejszy i najbardziej uciazliwy problem to halas wewnatrz... Sam dzwiek silnika nie przeszkadza, problemem jest powietrze dostajace sie do srodka i mnostwo trzaskow i skrzypienia tapicerki, kojpitu plastikow. prze predkosci w okolicach 100km/h jest juz glosno, powyzej jyz nawet podglosnienie muzyki nie pomaga. Prosze o rady jak wyciszyc wnetrze, jak uszczelic samochod zeby nie dostawalo sie do srodka lewe powietrze itp.

Z gory dzieki



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

[MkII] Glosno w srodku, lewe powietrze, trzeszczenie. I hala

Post autor: biercok mkII » śr paź 26, 2011 18:44

Chyba u Ciebie tak glosno, nie przesadzaj, lecialem swoim 190 i spokojnie mozna szeptem rozmawiac. Trzeba bryke wygluszyc, deche wymienic na miekke a reszte dowiesz sie tu http://www.google.pl/custom?domains=for ... cof=&hl=pl" onclick="window.open(this.href);return false; cos kiepsko szukasz. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Pitterekk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 20, 2008 21:13
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[MkII] Glosno w srodku, lewe powietrze, trzeszczenie. I hala

Post autor: Pitterekk » sob paź 29, 2011 17:46

po pierwsze karoseria ma nie być dziurawa :D ale to podstawa hehe. maty bitumieczne na podłoge, wszędzie gdzie sie da poupychaj mate filcową od środka. miedzy podsufitke a sam dach moze być probelm bo trzeba ją przykleić, ale da rade :bajer: co do trzeszczenia plastików, polecam montaż rozpórki górnej. deske zmienić na miękką, miejsca w których stykają sie z czymś plastiki mozna okleić taśmą czarną do wiązek. ja wszystkie wiązki okleiłem taśmą do wiązek. i róznego typu elementy. pod tapicerke drzwi też dałem folie i maty filcowe. efekt jest naprawdę zadowalający. zainstaluj sobie filtr kabinowy też, żeby przez wentylacje ci tak mocno powietrze nie wlatywało i nie huczało niepotrzebnie może.. nie wiem pomysły mi się kończą ale ja to wszystko zrobiłem i jest przyzwoicie no ale wagi trochę doszło.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=232139]Mój Biały mk2 GTD 86'[/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości