Problem z podłączeniem elektryki po swapie ABF

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kubaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 23:36

Problem z podłączeniem elektryki po swapie ABF

Post autor: Kubaa » pn wrz 26, 2011 19:32

Witam, robiłem swapa z 1.6 na gażniku (nie pamiętam oznaczenia) na ABFa. Problem polega na tym że wszystkie wtyczki podpiełem pod skrzynke bezpieczników napewno dobrze bo sprawdzałem ze schematem. Gdy przękręce stacyjke nic się nie dzieje tak jakby nie było akumulatora. ani nawiew ani lampka w podsufitce nie działają nie działa poprostu nic w czym może być problem ?. Auto to mk2



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z podłączeniem elektryki po swapie ABF

Post autor: Paweł Marek » pn wrz 26, 2011 22:36

Przy takim swapie możliwości zrobienia błędów jest olbrzymia ilość, Jak ktoś może przewidywać gdzie go popełniłeś. Idź po kablu od stacyjki (wcześniej sprawdź czy sama stacyjka dostaje prąd z aku) po kolei do cewki do zasilania sterownika, sprawdź czy masz przekaźnik 30 itd.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Problem z podłączeniem elektryki po swapie ABF

Post autor: -=ren=- » wt wrz 27, 2011 23:05

sprawdź też czy do skrzynki bezpieczników, wpięty jest bezpośrednio kable od klemy + o przekroju 6 lub 10 mm2, one są wpinane w jednym rogu skrzynki bezpieczników. zerknij tutaj, poczytaj i pomierz u siebie http://www.a2resource.com/electrical/CE2.html" onclick="window.open(this.href);return false;


vwlifestyle.pl
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości