Problem ze zidentyfikowaniem części

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

MrSuse
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz paź 17, 2010 22:06
Lokalizacja: Kraków

Problem ze zidentyfikowaniem części

Post autor: MrSuse » śr wrz 14, 2011 17:05

Witam,

od razu napiszę, że nie wiem czy do dobrego działu to dałem ;-)

Nie wiem co tam jest (termostat czy co) a leje się strasznie od 2 dni ;-( Jeśli ktoś byłby tak miły i powiedział mi co tam "siedzi" będę bardzo wdzięczny xD

Oto fotki mojej usterki:
Obrazek
Obrazek



Z góry wszystkim dziękuję i przepraszam za zamieszanie na forum, ale płyn chłodniczy ucieka mi strasznie ;-((((



maly1977
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt wrz 13, 2011 20:05

Problem ze zidentyfikowaniem części

Post autor: maly1977 » śr wrz 14, 2011 18:48

Kołnierz płynu chłodzącego nr z hans pries HP100 720 musisz do niego dokupić dwie zaślepki na czujniki nr z febi fe 12428, nie ma tam termostatu. nie zapomnij dokupić oringu uszczelniającego jak są stare po-prostu pękają



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem ze zidentyfikowaniem części

Post autor: Paweł Marek » śr wrz 14, 2011 22:38

jedną zaślepkę i w ogóle ponieważ przerabiałem temacik to radzę kup sobie to w ASO, zapłacisz niecałe dwa razy więcej i masz spokój na lata, podróba Toprana wytrzymuje rok lub dwa.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

MrSuse
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz paź 17, 2010 22:06
Lokalizacja: Kraków

Problem ze zidentyfikowaniem części

Post autor: MrSuse » czw wrz 15, 2011 15:13

koledzy zmieniłem króciec i wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt, że wywaliło mi korek od króćca podczas jazdy ;-((( cały płyn rozlał się po silniku ;-((( mam dwie dziury w króćcu - jedna na czujnik a druga do zatkania własnie nieszczęsnym korkiem.

Czy wiecie może czemu wywaliło mi korek ?

A tak p.s. jaką zatyczką się go montuje (metalową czy plastikową która dostałem w zestawie) ?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem ze zidentyfikowaniem części

Post autor: Paweł Marek » czw wrz 15, 2011 20:00

Lepiej metalową ale i plastykowa spełnia funkcję, musiałeś ją źle założyć, nie weszła odpowiednio we wgłębienie w zaślepce.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości