Uszczelka przednich drzwi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

seebst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 19:43
Lokalizacja: Żary

Uszczelka przednich drzwi

Post autor: seebst » ndz wrz 04, 2011 15:34

Próbowałem wszystkich sposobów - regulowałem drzwi na zawiasie, przestawiałem rygiel w zamku i nic nie pomaga, dalej przy większych prędkościach szumi i gdy deszcz pada do kilka kropel deszczu wleci do środka przez ten pęd powietrza w czasie drogi. Z uszczelką nic się nie da zrobić, wyciągałem ją, wkładałem z powrotem i nic. (mowa o tej uszczelce karoseryjnej dookoła obwodu drzwi). Zastanawiam się więc nad zakupem nowej w ASO. Cena jej to 201 zł. Dość sporo, ale jeśli by to miało pomóc, byłbym w stanie dać te pieniądze. Powie mi ktoś, czy nowa uszczelka rozwiąże problem? Stara wydaje się jakby już lekko ugnieciona, stąd mój pomysł nad nową. Nie chciałbym wyrzucać kasy w błoto, jeśli okaże się, że to nie pomoże, dlatego chcę po prostu spytać, czy nowa z ASO załatwi sprawę? Szukałem w ETCE i wywaliło mi tako oto nr uszczelki: 1J5867366F, zgadza się?



seebst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 19:43
Lokalizacja: Żary

Uszczelka przednich drzwi

Post autor: seebst » śr wrz 07, 2011 19:48

Dzięki za szybką odpowiedź... :P
Zaryzykowałem i kupiłem nową uszczelkę w ASO i poskutkowało, już świst powietrza ustał, w aucie nastała cisza, w końcu...
Koszt 217 zł.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości