Wzmocnienie drzwi 3d, jak założyć?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Wzmocnienie drzwi 3d, jak założyć?

Post autor: SZOPENN » sob wrz 03, 2011 19:15

Witam

Wszedłem w posiadanie wzmocnień poprzecznych drzwi. POsiadam wersje 3d z żaglem. Jakbym się nie przymierzał nie mogę znaleźć podejścia żeby tą rure wcisnąć do środka drzwi. Wiem ze w 5d ludziska zakładają i jako tako dają rade, ale ja coś w 3d nie mogę. Ktoś coś doradzi, jak to ułożyć i gdzie tym celować, a może do 3d nie da się tego wcisnąć?? (rura jest dość długa)...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Wzmocnienie drzwi 3d, jak założyć?

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 04, 2011 18:57

Kolego i ile wiem jeśli auto było do tego dostosowane to były otwory w krawędziach drzwi otwory potem zatkane gumową zaślepką , tak jak w mk3.
Ja tego nie widziałem w realu ale patrząc na fotki z tego tematu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2342928" onclick="window.open(this.href);return false; może by przeszły przez dziurę na kable, drzwi trzeba by zdjąć. A jeśli nie zostaje wykonanie otworów a zaślepki do nich od mk3 znajdziesz na szrocie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Wzmocnienie drzwi 3d, jak założyć?

Post autor: SZOPENN » ndz wrz 04, 2011 20:30

no właśnie już sobie obczaiłem.....

z tymże wpadłem w zakłopotanie bo wyciągałem wzocnienie z drzwi na szrocie, i nie miały tego otworu, musiałem drzwi rozbić... (i tak szły na złom).. ale ta druga sztuka co mam w garażu ma rzeczywiście zaślepkę... jutro pilnik i eja otwór musze robić...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości