ZAWOR SPUSTOWY-BLOW OFF-W TDI...

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rhl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: pn gru 26, 2005 00:30
Lokalizacja: nie powiem :P
Kontakt:

Post autor: rhl » sob cze 17, 2006 21:03

Johny1984 pisze:jak załatwię i będzie wszystko si, to powiem Wam skąd i za ile wziąłem to cudo :)
jak narazie koleś który załatwiał blow off'y for TDI wyjechał na jakiś czas :grrr:
no ale skoro coś wspomniałeś o tym, że dałoby rade to skołować więc jak będziesz robił zamówienie to przed tym daj nam tutaj znać i zrobimy ściepę narodową :D i się jednym transportem to załatwi co by taniej wyszło, ja póki co TDi jeszcze nie mam, ale takie cudo i tak kupię, więc jak ktoś będzie miał sprawdzonego człowieka to niech da znać, czy osobiście się później spotkać czy jak to nie ma różnicy :)



kupszczelisty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 853
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 18:45
Lokalizacja: był Śląsk - Katowice, Mysłowice jest Poznań okolice
Kontakt:

Post autor: kupszczelisty » ndz cze 18, 2006 11:50

Johny1984, to ja czekam jak będzie działać to napisz tutaj i zrób zdjęcia, wszystko opisz



Johny1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 709
Rejestracja: pn gru 12, 2005 00:50
Lokalizacja: Łomianki / VaWa
Kontakt:

Post autor: Johny1984 » ndz cze 18, 2006 20:18

rhl22 pisze:no ale skoro coś wspomniałeś o tym, że dałoby rade to skołować więc jak będziesz robił zamówienie to przed tym daj nam tutaj znać i zrobimy ściepę narodową i się jednym transportem to załatwi co by taniej wyszło, ja póki co TDi jeszcze nie mam, ale takie cudo i tak kupię, więc jak ktoś będzie miał sprawdzonego człowieka to niech da znać, czy osobiście się później spotkać czy jak to nie ma różnicy
jak będę miał pewną informację na temat zamówienia to dam Wam cynk - jak narazie wiem, że dwutłoczkowy blow'ek do TDI najprawdopodobniej przyjedzie z GB w cenie około 75-80 funtów... :hmm:

pzdr


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości