Ubytek w zbiorniku wyrownawczym.

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

KrH89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 10, 2011 10:01

Ubytek w zbiorniku wyrownawczym.

Post autor: KrH89 » pt lip 15, 2011 21:23

Witam mam problem po przejechaniu 40km zaczelo mi sie dymic z pod maski okazalo sie ze sie dymi ze zrbiorniczka wyrownaczego , dolalem wody odpalilem silnik i na malych obrotach po 40-50s zaczelo wywalac plyn na zewnatrz spogladajac na dol widzialem ze poprzednio tez sie juz dosyc sporo go wylalo (wszystko na dole bylo zalane) Czy napewno to jest wina uszkodzonej uszczelki pod glowica , czy moze byc inna (oby) przyczyna i jaka ? po odwiezieniu samochodu pod dom przez pomoc drogowa po 2 godzinach czasu zszedłem na dol sprawdzic kilka rzeczy i ( na bagnecie oleju nie przybylo , nie bylo nalotu pod korkiem oleju i nie widzialem zadnych tlustych plamek w zrbiorniku wyrownawczym , rowniez nie lecial bialy dym z rury wydechowej ) Prosze o jakiekolwiek podpowiedzi . Z gory dzieki !



Awatar użytkownika
damian_piaski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 786
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 20:52
Lokalizacja: krynica morska-piaski
Kontakt:

Ubytek w zbiorniku wyrownawczym.

Post autor: damian_piaski » pt lip 15, 2011 22:36

sprawdź czy korek zbiorniczka wyrównawczego jest sprawny. Jest tak taka uszczelka, która albo się zużyła albo zsunęła.


Wrzuć na luz i spójrz na to z lotu ptaka ;)

KrH89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 10, 2011 10:01

Re: Ubytek w zbiorniku wyrownawczym.

Post autor: KrH89 » sob lip 16, 2011 06:11

A jakas inna przyczyna zepsutego korka bo uszczelka jest?



KrH89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 10, 2011 10:01

Re: Ubytek w zbiorniku wyrownawczym.

Post autor: KrH89 » sob lip 16, 2011 10:32

Wymienilem ten korek i zapalilem samochod tak 15 min pochodzil i nie ubylo mi plynu ani nie wyrzucalo go i teraz mam pytanie ile min kilometrow mam przejechac aby miec pewnosc ze mi sie juz nic nie bedzie dzialo z nim bo chcialbym dzis jechac na wies 90km i chcialbym sprawdzic wczesniej zeby nie miec zadnej przygody.



Awatar użytkownika
damian_piaski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 786
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 20:52
Lokalizacja: krynica morska-piaski
Kontakt:

Ubytek w zbiorniku wyrownawczym.

Post autor: damian_piaski » sob lip 16, 2011 14:54

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=30114" onclick="window.open(this.href);return false;


szukaj teamtów jak opdowietrzyć układ :)


Wrzuć na luz i spójrz na to z lotu ptaka ;)

KrH89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 10, 2011 10:01

Re: Ubytek w zbiorniku wyrownawczym.

Post autor: KrH89 » sob lip 16, 2011 20:15

Wlasnie przejechalem na nowym korku 90km i nie zauwazylem zadnego problemu takze myslezekorek rozwiazal problem i dzieki za podpowiedzi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości