Pierburg 2e2 problemy

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Mattik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 22:57

Re: Pierburg 2e2 problemy

Post autor: Mattik » pn lip 04, 2011 22:51

A więc kolejna niespodzianka. Dziś wywaliłem ten mikser i wszystko zamontowałem jak w serii no i patrzę a tu nowa podstawa gaznika rozerwana z boku :grrr: . Fakt że trochę ją rozciągnąłem tą zapierającą się śróbą ale żeby 2 dniowa nowa poszła to dziwne. Ale to firmy zy ktoś zna jakąś dobrą firmę co robi te podstawy?. Jakiej długości są oryginalne śróby mocujące gaznik? Bo te moje są chyba trochę za długie bo były dopasowane pod mikser.



Mattik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 22:57

Pierburg 2e2 problemy

Post autor: Mattik » śr lip 06, 2011 10:52

Dziś zakładam nową podstawę gaznika taką lepszą niemiecką. Ale mam inny problem znów. Nie działają mi hamulce. Tzn pedał jest twardy cały czas. Nic przy hamulcach nie robiłem. czy możliwe, że zle podłaczyłem wężyki podciśnienia do serwo?



Mattik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 22:57

Pierburg 2e2 problemy

Post autor: Mattik » śr lip 06, 2011 23:19

podstawa wymieniona wszystko ladnie chodzi. Miałem nieorginalne śróby (moje były dłuższe). Ale hamulce tył pękł wężyk elastyczny i muszę wymienić obie strony plus 3 m przewodu hamulcowego. Dałem do warsztatu skasują 300zł !! Temat zamykamy. Dziękuję za pomoc wszystkim piszącym.



loutodd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt paź 05, 2010 18:37

Pierburg 2e2 problemy

Post autor: loutodd » pn mar 12, 2012 20:36

Wtam, może byłby ktoś w stanie mi pomóc z gaźnikiem. Oczywiście sławny pierburg 2e2 :| Otóż auto za nic w śwecie nie chce odpalić, nawet na sekunde, nawet na 2 gary! od razu napisze że iskra jest- sprawdzone, świece nowe, kable nowe, rozrząd ustawiony na znaki, aparat zapłonowy sprawny, pompa paliwa mechaniczna na bloku sprawna, tłoczy paliwo do gaźnika tak jak powinna. Walcząc z tym wczoraj zauważyłem dziwną rzecz - po zdjęciu filtra powietrza z gaźnika przy próbie odpalenia gdy pompa tłoczy paliwo do gaźnika gaźnik powinien zasysać powietrze wraz z paliwem prawda? Tymczasem gdy przystawi sie ręke od góry przy gaźniku czućwyraźnie że gaźnik zamiast zasysać powietrze, wywala je do góry, po chwili wraz z benzyną :|
wie ktoś w czym tkwi problem i jak to naprawić? Z góry dzięki za pomoc.



Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

Pierburg 2e2 problemy

Post autor: VWiater » wt lut 24, 2015 12:38

Witam.
Sorki za odkop.
Poszukuje 2 sprężynek do tego właśnie gaznika. Tą czerwoną dorwałem w Skodzie, a tej niebieskiej za pierona nie mogę nigdzie znalezc:
Obrazek

EDIT. Nikt nie pomoże z tymi zasra*ymi spręzynkami?


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości