Grill GTI

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mczz84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw maja 20, 2010 09:36
Lokalizacja: Gliwice

Grill GTI

Post autor: mczz84 » wt cze 28, 2011 22:05

Witam,

Chciałbym się zapytać czy grille z GTI (atrapy z allegro - gti look) pasują do normalnej wersji HB golfa V. Sprzedawca zapewnia mnie, że tak, jednak jakoś wygląd grilla nie pozwala mi sobie wyobrazić jak będzie on zamontowany w samochodzie. Może ktoś miał już coś do czynienia z tym.

Dzięki !



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10566
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Grill GTI

Post autor: doggie » czw cze 30, 2011 00:09

mczz84 pisze:Witam,

Chciałbym się zapytać czy grille z GTI (atrapy z allegro - gti look) pasują do normalnej wersji HB golfa V. Sprzedawca zapewnia mnie, że tak, jednak jakoś wygląd grilla nie pozwala mi sobie wyobrazić jak będzie on zamontowany w samochodzie. Może ktoś miał już coś do czynienia z tym.

Dzięki !

kłamano :wink: samego grilla GTI nie założysz do zwykłego zderzaka, musisz wymienić cały kompletny przód czyli zderzak z kratkami, atrapa, do tego trzeba delikatnie przerobić takie plastiki pod zderzakiem, na forum golfa piątki temat był szeroko omawiany http://vwgolfv.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;



mczz84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw maja 20, 2010 09:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: Grill GTI

Post autor: mczz84 » pn lip 04, 2011 18:21

dzięki za odpowiedź,

Przekonałem się niestety na własnej skórze i oddaje :) miał niby się "nakładać", ale nie wyszło :))))



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10566
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Grill GTI

Post autor: doggie » pn lip 04, 2011 22:25

mczz84 pisze:dzięki za odpowiedź,

Przekonałem się niestety na własnej skórze i oddaje :) miał niby się "nakładać", ale nie wyszło :))))
ha, nie jesteś pierwszy i pewnie ani ostatni, który miał nadzieję :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości