Kupno używanej czy regeneracja uszkodzonej maglownicy??

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Camber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 01, 2010 10:01
Lokalizacja: Warszawa

Kupno używanej czy regeneracja uszkodzonej maglownicy??

Post autor: Camber » czw cze 23, 2011 18:44

Witam! Od pewnego czasu zauważam duży ubytek płynu ze zbiornika. Jak się okazało to maglownica ma przeciek. I teraz mam problem: oddać swoją do regeneracji czy też za 400 zł kupić używaną na allegro. Może ktoś z was miał podobny problem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
sokol26
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw sie 26, 2010 23:05
Lokalizacja: Głowno (łódzkie)
Kontakt:

Kupno używanej czy regeneracja uszkodzonej maglownicy??

Post autor: sokol26 » czw cze 23, 2011 21:25

Zdecydowanie regeneracja... Po pierwsze niewiesz w jakim stanie jest ta używana być może posypie sie po miesiącu, a po drugie podczas regenarcji wymienią wszystkie uszczelki, zbadają zębatki, wyszlifują, sprawdzą szczelność pod ciśnieniem itp itd, ogólnie będzie jak od nowości, żadnych stuków i na dodatek dostaniesz dwuletnią gwarancje, a to wszystko już od 450 zł czyli za tyle kupisz używaną. Uważam że regeneracja jest dużo bardziej opłacalna, a gdybyś kupił używaną to komu starą sprzedasz? Więc tak jak pisałem, zdecydowanie regeneracja i będziesz miał plusa u potencjalnego nabywcy :)



Camber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 01, 2010 10:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupno używanej czy regeneracja uszkodzonej maglownicy??

Post autor: Camber » czw cze 23, 2011 22:12

Dziękuję za odpowiedź. :)



mtr888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr mar 23, 2011 22:51
Lokalizacja: Lubin (nie LUBLIN)

Kupno używanej czy regeneracja uszkodzonej maglownicy??

Post autor: mtr888 » czw cze 23, 2011 22:42

Jeśli regeneracja jest za 450 PLN to nie kupuj używanej tylko regeneruj. Ja miałem problem z maglownicą w Megane Coupe i kupiłem używaną - udało mi się ale jednak jest to ryzyko. Pamiętaj że jak ktoś jest nieuczciwy to podobnie jak Ty zdemontuje martwą i sprzeda ją na alledrogo żeby odzyskać kasę.
sokol26 pisze:podczas regenarcji wymienią wszystkie uszczelki, zbadają zębatki, wyszlifują, sprawdzą szczelność pod ciśnieniem itp itd, ogólnie będzie jak od nowości, żadnych stuków i na dodatek dostaniesz dwuletnią gwarancje
Dokładnie tak !!


Audi Select :plus
Golf 1.4 80KM '11 - do 29.09.2011 :) - później następny (Srebrny Leaf + Late Macchiato)
Xsara Picasso 1.8 16V '01 - jest i będzie - miniVAN zawsze przydatny :)
Wcześniej: dużo francuzów :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość