Uszkodzona linka regulacji temperatury nawiewu

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pete1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 22, 2011 17:36

Uszkodzona linka regulacji temperatury nawiewu

Post autor: pete1989 » śr cze 22, 2011 21:14

Witam,

mam problem z tą dźwigienką od ustawiania temperatury. Wygląda tak jakby urwała się linka która to reguluje, niestety urwała się w położeniu CIEPŁO i o ile w zimie nie przeszkadzało to tak bardzo to teraz w lato jest nie do zniesienia bo pomimo zamknięcia wszystkich nawiewów i tak leci przy szybie gorące powietrze. Wyjmowałem panel ale nigdzie nie mogę się doszukać tej linki. Może ktoś by mi podpowiedział gdzie szukać i jak to naprawić ewentualnie ustawić w położeniu na ZIMNO:)



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Uszkodzona linka regulacji temperatury nawiewu

Post autor: marcinek84 » śr cze 22, 2011 22:53

Jeśli dobrze pamiętam to obie linki powinieneś zobaczyć na dole po zdjęciu środkowego panelu na dole co jest drążek. Ale równie dobrze możesz też mieć tak że w klapkach regulujących zarówno ciepłe/ zimne i kierunek nawiewu po tylu latach posypały się takie pianki i niestety te klapki mają otwory więc leci gdzie chce i jakie chce czyli najczęściej ciepłe. http://translate.google.com/translate?h ... %3F2355434 tu masz tłumaczony (google) temat z forum vwvortex.com jak poprawić te klapki, brakuje tylko kilku zdjęć ale na pewno będziesz wiedzieć.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości