Pulsacyjny szum w AAZ ????

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Igor1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw gru 16, 2004 18:26
Lokalizacja: Poznań

Pulsacyjny szum w AAZ ????

Post autor: Igor1 » śr cze 14, 2006 17:08

Ostatno zauważyłem ze od predkości 110 do 140 z prawej przedniej strony- tak mi sie wydaje słysze taki pulsacyjny szum - jakby z koła.Sam nie wiem co to moze byc ponizej tej predkosci tego nie ma powyzej cichnie. Kierownica nie bije to wywazenie chyba ok, zbieznosc robiłe, ogladałem koła zmieniałem stronami i wydaje mi sie ze są ok- wydaje mi sie ze to nie powinno byc łożysko ale może sie myle, a opony jak myslicie jakby szumiały to chyba juz od mniejszej predkości sam juz nie mam do tego głowy.



BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » czw cze 15, 2006 09:52

podczas przechylania auta na zakretach dzwiek ten nie wzmacnia sie ew. calkowicie ustaje ?



Awatar użytkownika
Igor1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw gru 16, 2004 18:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Igor1 » sob cze 17, 2006 19:43

Problem rozwiązany po jezdzie na trasie zaóważyłem ze prawa felga minimalnie cieplejsza od lewej, podnisłem i nie zauważyłem miedzy lewą a prawą różnicę. Zdjełem felge a nie moge ruszyć klockami bardzo cieszko chodzą w prowadzeniach. Zdjełem przeczyściłem blaszki od klocków i teraz szum minął problem rozwiązany. Dobrze ze nie musiałem wymieniać łożysk.



BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » ndz cze 18, 2006 13:58

Igor1 pisze:Problem rozwiązany po jezdzie na trasie zaóważyłem ze prawa felga minimalnie cieplejsza od lewej, podnisłem i nie zauważyłem miedzy lewą a prawą różnicę. Zdjełem felge a nie moge ruszyć klockami bardzo cieszko chodzą w prowadzeniach. Zdjełem przeczyściłem blaszki od klocków i teraz szum minął problem rozwiązany. Dobrze ze nie musiałem wymieniać łożysk.
jestes pewny ze to blaszki ? jakos mi sie to nie widzi



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości