Regulacja drzwi tylnych

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Amynue
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 14, 2009 09:01
Lokalizacja: Białystok

Regulacja drzwi tylnych

Post autor: Amynue » sob cze 18, 2011 17:09

W górnej części lewych tylnych drzwi przecieka woda. Myślałem że uszczelka do wymiany, ale jak się dzisiaj przyjrzałem to problem leży gdzie indziej. Górna część drzwi trochę odstaje, a z dołu drzwi są aż za mocno dociśniete. I teraz pytanie czy da się jakoś to wyregulować tak żeby góra przylegała tak jak powinna, a dolna część troche wypchać na zewnątrz?



Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2139
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Re: Regulacja drzwi tylnych

Post autor: majster heniek » sob cze 18, 2011 20:27

Amynue pisze:W górnej części lewych tylnych drzwi przecieka woda. Myślałem że uszczelka do wymiany, ale jak się dzisiaj przyjrzałem to problem leży gdzie indziej. Górna część drzwi trochę odstaje, a z dołu drzwi są aż za mocno dociśniete. I teraz pytanie czy da się jakoś to wyregulować tak żeby góra przylegała tak jak powinna, a dolna część troche wypchać na zewnątrz?
poluzuj śruby zawiasów i ustaw drzwi da się tak zrobić , jeżeli to nie pomorze opuść szybę całkiem w dół aby nie pękła i dognij górę na otwartych drzwiach


Obrazek

Awatar użytkownika
Amynue
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 14, 2009 09:01
Lokalizacja: Białystok

Re: Regulacja drzwi tylnych

Post autor: Amynue » sob lip 16, 2011 16:10

Pod dolny zawias dałem podkładkę i przesunąłem troche bolec zamka. Nadal wizualnie jest nie do końca tak jak trzeba ale już nic nie przecieka :hmm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości