Trzeszcza uszczelki dachowe

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lu4Ke
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: pn sie 31, 2009 21:08
Lokalizacja: Krakow

Trzeszcza uszczelki dachowe

Post autor: Lu4Ke » śr cze 08, 2011 11:34

WITAM

juz wyeliminowalem prawie wszystkie trzeszczenia z mojego golferka IV 3d, zostaly mi tylko trzeszczace uszczelki dachowe te do ktorych dolegaja drzwi jak sa zamkniete, trzeszcza tylko jak sie wjezdza na jakies krawezniki, w czasie jazdy czy na dziurach naszczescie ich nie slychac

raz udalo mi sie je zaspokoic smarujac je wd40 ale starczylo tylko na tydzien, polalo troche i znow zaczynaja trzeszczec, smarowanie wazelina tez nic nie dalo, one sa odkryte i woda wszystkie smary z nich wypukuje w tym problem

probowalem tez gore drzwi okleic tasma parciana tam gdzie sie stykaja z tymi uszczelami dachowymi , tez na wiele sie nie zdalo, moze jakas dodatkowa uszczelke podkleic na krawedziach gornej czesci drzwi? wlasnie jak sa drzwi zamkniete i dociskam gorna krawedz drzwi to trzeszczy, po obu stronach...



harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 532
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

Trzeszcza uszczelki dachowe

Post autor: harvard » śr cze 08, 2011 18:41

U mnie odkryłem że przy prawym górnym rogu - od pasażera- podsufitka trzeszczy. Podłożyłem dosyć głęboko i grubo trochę gumy płaskiej wyglądającej jak taśma i problem się znacznie uciszył. teraz właśnie z okolic drzwi pasażera mam problem zobaczę może Twoje wskazówki okażą się pomocne.

edit

Popryskałem silikonem do uszczelek w miejscu gdzie podsufitka trzeszcała oraz po lewej od strony kierowcy uszczelki jest lepiej!


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 123 gości