Pomocy mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomileszek
VW.tomi.pl
VW.tomi.pl
Posty: 99
Rejestracja: śr gru 22, 2004 22:24
Lokalizacja: Kłobuck
Kontakt:

Pomocy mk3

Post autor: tomileszek » pt sty 28, 2005 11:02

Panowie mam prosbe.Chcialbym rozkrecic caly plastik od ogrzewania poniewaz sadze ze zapaddi mi pospadaly bo nawiew nie dziala we wszystkie kierunki.Jak sciagnac przedni panel? Slyszalem ze jest 6 srobek(2 pod popielniczka) a reszta? Nie chcialbym uszkodzic jakiegos zatrzasku. Co potem?Jak sciagne przedni panel.Prosze o rady i wskazowki.Szukalem juz na forum jednak nie znalazlem nic takiego szczegolowego.


Dude wher's your car?

Awatar użytkownika
adas3003
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 15:26
Lokalizacja: SIEMIANOWICE SLASKIE
Kontakt:

nawiew

Post autor: adas3003 » pt sty 28, 2005 13:13

witam faktycznie jest do odkrecenia 6srubek,musisz sciagnac ten plastik ktory jest przy pokretlach podwaz go srubokretem,jak go sciagniesz sa tam 4srubki do odkrecenia,nastepnie wyciag popielniczke tam sa 2 srubki,jak juz odkrecisz wszystkie srubki sciagnij ta cala ramke wyjdzie razem z zapalniczka,potem zostaje tylko wyciagniecie nawiewu.Sam ostatnio musialem to rozkrecic bo pospadaly mi zabezpieczenia z linek,to sa takie male blaszki.POZDRAWIAM I ZYCZE MILEJ PRACY :pub:



Awatar użytkownika
lanumisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 13:40
Lokalizacja: Kluczbork,Krefeld
Kontakt:

Post autor: lanumisu » pt sty 28, 2005 13:38

Wlasnie przy tych blaszkach sa mocowania plastikowe. Zwroc uwage czy nie sa odlamane. Ja tak mialem i mimo krecenia pokretlem przesuwalo sie cale ciegno z pancerzem, co bylo przyczyna ze zaluzje sie nie poruszaly. Rozwiazalem to w prosty sposob: tasma izolacyjna podwiazalem ciegno do drugiego w ktorym mocowanie bylo nie uszkodzone. Teraz pancerz nie ucieka i ciegno pracuje poprawnie.



Awatar użytkownika
tomileszek
VW.tomi.pl
VW.tomi.pl
Posty: 99
Rejestracja: śr gru 22, 2004 22:24
Lokalizacja: Kłobuck
Kontakt:

Dzieki panowie

Post autor: tomileszek » pt sty 28, 2005 14:03

.............Mysle ze cos wykombinuje.A jak u was z podswietleniem.U mnie nic sie nie pali a widze ze jest jakies swiatelko przy zapalniczce.Przy okazji ogrzewania sprawdze i to.


Dude wher's your car?

Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: newswen » pt sty 28, 2005 14:30

jak nie masz podswietlenia, to po odkreceniu naiewu za srodkowym pokretlem masz taki plastik(u mnie bialy) podwazasz go z przodu i pod nim masz żarówke nowa kosztuje 1,50zł. wyciagnij ja i wymien. powinno wszystko grac...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 271 gości