[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
cineqqq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: wt wrz 01, 2009 19:43
Lokalizacja: Aleksandrów LUBELSKIE:)
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: cineqqq » sob maja 21, 2011 12:25

ladny golf zrobiony inaczej niz cala reszta co czyni go lepszym mozna powiedziec rwie pape z dachu:))

POZDRO szacuneczek :okej:


cineqqq -->e30is qp->mk2 Gti->e30 qp-> corrado->mk2 Gti -> PAST B4 HAWAii:)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=404426

Awatar użytkownika
bula222
Forum Master
Forum Master
Posty: 1323
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 12:00
Lokalizacja: SKL

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: bula222 » sob maja 21, 2011 13:41

Szczerze to vag event promuje bardzo zagraniczne fury a wiadomo to jest Polska a nie anglia tam wypłaty są inne niż tu i co za tym idzie nie oddawaj ą ostatniego grosza na auto jak u Nas jest :grrr: no i te same auta co roku są to trochę nudne i nie sprawiedliwe bo każdy chciałby zaprezentować swoją wizję auta...mi rok temu napisali że za mało przeróbek :grin: zobaczymy co w tym roku mi odpiszą bo spróbuje znowu :jezor: jak sie nie uda to za rok zrobię wersje swojego golfa typowo pod vag event :helm: ale jak zobaczą ten projekt to im czapki spadną z głów hehe zrobię wieś tuning może się dostane i będzie wystarczająca liczba przeróbek :chytry: POOREK mi przysłali dokładnie to samo rok temu. Uważam że Twoja fura powinna tam jechać bo włożyłeś duuużo serca w ten projekt i PLN oczywiście też...to moje osobiste zdanie...bo co masz zrobić do cholery jeszcze? dywaniki imitujące aluminium, czy coś podobnego? Ja już nic nie zrobię u siebie bo uważam że 20 Jahre powinno poza niewielkimi przeróbkami zostać ori a nie cudować na sile...jedynie air ride by się przydał :grin:


Obrazek
Edit 1- OEM+ :) -->> viewtopic.php?t=222953" onclick="window.open(this.href);return false;
Edit2 -->>viewtopic.php?f=88&t=538921

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » ndz maja 22, 2011 00:16

cineqqq, dzięki :pub:

bula222, tak jak napisałem, jest to kontrowersyjna impreza i trzeba mieć naprawdę dopracowane auto żeby się tam załapać ;) wysłałem zgłoszenie, może to i lepiej że się nie dostałem... na początku mi trochę to podcięło skrzydła, a teraz chyba stwierdzam że w moim aucie jest sporo niedopracowane, a motywacja jest jeszcze większa żeby spróbować swoich sił za rok ;)


więc jadąc dalej z tematem, dotarła do mnie ostatnio mała rzecz z aso, mała rzecz a cieszy:
Obrazek

obecna nie jest w złym stanie, ale co nówka to nówka... kiedy mi się na założenie tego zbierze to nie wiem... póki co leży na biurku i cieszy oko :rotfl:

dotarły również ostatnio zdjęcia od Barana z ostatniej sesji, wybrałem kilka strzałów żeby ujrzały światło dzienne :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no i jeszcze z nowości to rzeźbią się trójkąciki pod tweetery, nie mogłem się na to zebrać dobre 2 lata :ass: z usilną pomocą Barana, urzeźbił mi to bardzo ładnie :pub: tradycyjnie za pomocą żywicy i waty szklanej :) za co serdecznie mu dziękuję, bo sam bym się za to kolejne 2 lata nie zabrał :-) trójkąty obecnie leża u mnie i są świeżo poszpachlowane, bo były nierówności po wacie...

Obrazek

szlif, klej i idzie to w alcantarę z pomarańczowym szwem w jednym miejscu bo nie da rady tego naciągnąć bez szwu... mam nadzieję że do majówki uda nam się ze wszystkim uporać zarówno u niego w samochodzie jak i u mnie... bo niektóre sprawy się komplikują.... :grrr: no i ciekawe co tam u Sergiusza golfa słychać czy mu pomóc w czymś nie trzeba... :jezor: wolnego czasu mało, pracować też trzeba, mam nadzieję ze wszystko uda się jakoś pogodzić....

c.d.n. :smirk:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Diagi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 16:22
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Diagi » ndz maja 22, 2011 13:58

bula222 pisze:Szczerze to vag event promuje bardzo zagraniczne fury a .................... te same auta co roku są to trochę nudne i nie sprawiedliwe bo każdy chciałby zaprezentować swoją wizję auta...mi rok temu napisali że za mało przeróbek :grin: zobaczymy co w tym roku mi odpiszą bo spróbuje znowu :jezor: jak sie nie uda to za rok zrobię wersje swojego golfa typowo pod vag event ........................ zrobię wieś tuning może się dostane i będzie wystarczająca liczba przeróbek :chytry: POOREK mi przysłali dokładnie to samo rok temu. Uważam że Twoja fura powinna tam jechać bo włożyłeś duuużo serca w ten projekt i PLN oczywiście też...to moje osobiste zdanie...bo co masz zrobić do cholery jeszcze? dywaniki imitujące aluminium, czy coś podobnego? Ja już nic nie zrobię u siebie bo uważam że 20 Jahre powinno poza niewielkimi przeróbkami zostać ori a nie cudować na sile...jedynie air ride by się przydał :grin:
Ale o czym my rozmawiamy wogóle.. przecież tu nie chodzi o ilość włożonej pracy w auto i serca, tu wystarczy mieć koło i glebe a do tego to tu wystarczy mieć nawet seryjne auto. Jak się nie dostałeś na Vag "Felgen Airride" Event to jest duże prawdopodobieństwo że nie spodobała się felga albo za mało jest obniżony albo nie ma airrida... niepotrzebnie robiłeś reszte bo to nie jest ważne dla ludzi którzy wybierają te auta. Wystarczy zerknąć na film z 2010 ile stoi tam seryjnych aut tylko obniżonych i na kole, które się dostały bez problemu więc po co tyle roboty (nie mówię o klasykach z przed 90tych lat). To zlot na którym wcale nie musisz mieć super porobionego auta, to żaden wyznacznik Waszych aut czy są dobrze zrobione.. a widzę że ludzie zaczynają tak mysleć. Skąd wiecie kim są ludzie którzy te auta wybierają ? To mogą byc rzeczwiście konretni ludzie którzy mają pojęcie o samochodach a mogą to być zwykli ludzie którzy wiedzą tylko gdzie są pedały i kierownica a autami zaczęli się interesować jak zrobili prawo jazdy.
POOREK pisze: bula222, tak jak napisałem, jest to kontrowersyjna impreza i trzeba mieć naprawdę dopracowane auto żeby się tam załapać ;) wysłałem zgłoszenie, może to i lepiej że się nie dostałem... na początku mi trochę to podcięło skrzydła, a teraz chyba stwierdzam że w moim aucie jest sporo niedopracowane, a motywacja jest jeszcze większa żeby spróbować swoich sił za rok
POOREK daj spokój, co dopracowane.. co ty jeszcze chcesz u siebie dopracowywać jak pisał zresztą bula222.. I to jest właśnie przerażające że Tobie takie coś podcina skrzydła, Ci co wybierają te samochody to Bogowie stylu i gustu ?
To czy jest dopracowane czy nie, nie wnikam, ja i kilku innych ludzi tutaj twierdzi i to nie tylko o Twoim aucie że jest dopracowane, a tu nagle wątpliwości zaczynają się w momencie niedostania się na Vag "Felgen Airride" Event. Za rok ? Odpuścicie sobie. To że każdy się zlotem zachwyca i jest tam rzeczywiście tez sporo konrektnych aut nie znaczy że trzeba się tam cisnąć drzwiami i oknami żeby mieć satysfakcję że sie auto spodobało jury.



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Fredi88 » ndz maja 22, 2011 19:59

nie no leze i płacze ze smiechu... zachowujecie sie jak male dzieci :jaja: vag event to wybor najlepszych aut i tyle. Bylem na wszystkich edycjach i zaden zlot nie ma tylu dobrych aut w jednym miejscu, unikajac przy tym buractwa jezdzacego po % na terenie zlotu. Jakie auta tam maja byc? ze spojlerami do ziemii ? :rotfl:
Tez liczylem ze POORKA auto sie dostanie. Ale pewnie wnetrze i komora o tym zadecydowaly... A to niewatpliwie najslabsze punkty tego auta o czym wlasciciel doskonale wie. Dziwi mnie fakt ze bardziej burza sie ci, ktorych to auto w ogole nie jest... kompleksy jakies panowie?!
Bez sensu OT sie robi w ogole.



Awatar użytkownika
Diagi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 16:22
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Diagi » ndz maja 22, 2011 22:16

Fredi88, po pierwsze to na pewwno nie siedziałeś i nie płakałeś ze śmiechu jak pisałes posta, po drugie skoro dla Ciebie niektóre najlepsze auta to seryjne obnizone na feldze to mi mówi wszystko, po trzecie tu nie chodzi tylko o jego auto ale wiele wiele innych, a cztery to każdy ma swoje zdanie i rzeczywiście nie ma co tutaj OT robić



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Fredi88 » ndz maja 22, 2011 22:41

Diagi pisze:Fredi88, po pierwsze to na pewwno nie siedziałeś i nie płakałeś ze śmiechu jak pisałes posta, po drugie skoro dla Ciebie niektóre najlepsze auta to seryjne obnizone na feldze to mi mówi wszystko, po trzecie tu nie chodzi tylko o jego auto ale wiele wiele innych, a cztery to każdy ma swoje zdanie i rzeczywiście nie ma co tutaj OT robić
pewnie... zwykle seryjne auto. Wez przywroc takie mk2 czy mk3 do zwyklego seryjnego stanu to pogadamy! a potem mozna sie brac za tuning. Prawda jest taka ze ogarniecie blacharki, malowanie (u kogos ogarnietego a nie u wsioka w stodole) + dobre koło i zawias i 10-15 tys wylatuje z portfela. A gdzie reszta?! srodek, komora, i masa pierdół jak lepsze hamulce, oswietlenie, masa frykasow itp?! Jak ktos sie bierze od dupy strony za modyfikacje i auto jest sztrucel ale w srodek powkladane 10 monitorow w zaglowki, bas tak huczy z tuby z tektury ze na 2 koncu wsi slychac a auto to jeden wielki szpachel pomalowany jakby wałkiem... to co sie dziwic?! wole jechac i ogladac te "seryjne" auta niz ulepy na ogolnodostepnych zlotach. Bez sensu gadanie i tyle. W kazdej edycji jak sie wjedzie sa moze 2-3 auta ktore wg mnie nie powinny sie tam znalezc, ale reszta to najwyzsza polka. Tematu air ride'u nie bede komentowal, bo to raczej oczywiste ze zawias ktory mozesz opuscic i podniesc w kazdej chwili przy naszych sklonnosciach do gleby jest jak zbawienie przy spotkaniu z muldą. No ale pewnie lepiej kupic uzywany gwint z niemiec za "pińcet" złotych, nakleic sobie fuck airride na auto i zgrywac twardziela. Bo te zabawki ktore kosztuja ok 6-10 tys zl to badziew i tylko w seryjnych autach sie tym mozna jarać...



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: A r t u r » ndz maja 22, 2011 22:47

Diagi,

Znów chyba nie dostałeś zaproszenia? Pamiętam że rok temu też takie wywody robiłeś, no ale ten temat nie jest o Vag Event więc dajmy na luz.



Awatar użytkownika
Diagi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 16:22
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Diagi » ndz maja 22, 2011 23:11

Fredi88, pisałem że nie mówie tu o klasykach z przed lat 90 tych... mówię tu o bardziej współczensych autach i nic nie mam do nich że wjechały prawie seryjne golasy ale powinny wjeżdżać za tymi co są lepiej porobione i bardziej doposażone nic po za tym ot cała afera.

A r t u r, nie wywody tylko wyrażam swoją opinię jak każdy inny tutaj i nie wysyłałem w tym roku, bez przesady.



Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Broda6666 » pn maja 23, 2011 00:08

jak dla mnie bijecie tylko piane nie wiadomo po co...

Poorek w tym roku sie nie zalapal to sie za rok zalapie... dopracuje kilka szczegolow i tak dalej... mysle ze sie chlopaczyna nie zalamie i nie bedzie plakal w poduszke nocami :jezor: :jezor:

a cala ta gadka o robieniu samochodu pod Event wywoluje tylko usmiech na mojej twarzy... auto robi sie pod siebie i dla siebie... a jak za tym przy okazji idzie respect i zainteresowanie to tym lepiej


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pn maja 23, 2011 02:41

no ale się chłopaki rozpisali ;) Diagi, masz dość sporo racji w tym co piszesz ;) na pewno nie są to Bogowie stylu i jeśli auto nie przypadnie do gustu to koniec z jakimikolwiek modyfikacjami ;) i rzeczywiście przerażające jest czytanie odpowiedzi w stylu podcięcia skrzydeł ;) na szczęście nie jestem z tych którzy są obrażeni na cały świat i mają wszystkim za złe że nie dostali się na jedną z najbardziej liczących się na polskiej scenie vw imprezę ;) impreza może i rzeczywiście dla ściśle określonych osób wybieranych z niewiadomych kryteriów, a jednak większość chciałaby sie tam dostać i chociaż raz pojechać swoim autem a nie tylko oglądać jako widz w trampkach :bajer: natomiast odnosząc się do tego co napisał Fredi... to chyba coś w tym jest że znaczna część jest mocno zmodyfikowanych aut na ściśle określonym poziomie... rzeczywiście są też auta które mają tylko dobre koło i psssst... :satan: pomijając naturalnie w/w klasyki, bo to jest poza jakimikolwiek kryteriami :smirk: kolejną sprawą jest kwestia finansowa projektu ;) faktem jest że jeśli ktoś wjeżdża na super kole za 5 tys, czego pełno na tym zlocie, to jedno z dwóch.. albo auto powstaje 5 lat ++++, albo jest ono zrobione bardzo dużym nakładem finansowym, resztę pozostawiam do własnych przemyśleń :) moje auto jest robione bez kolosalnych nakładów pieniędzy, typu gruntowne malowanie itp itd, czego nie mam nikomu za złe, że nie pakuję każdej złotówki w samochód, albo nie urodziłem się synem Rydzyka :satan: u mnie są to modyfikacje do tej pory tylko i wyłącznie "powierzchowne" w budę którą przyciągnąłem zza granicy ;) więc może to i lepiej że się nie dostałem i nie zamierzam obwiniać całego świata za to... bo tak jak Fred napisał, znakomicie sobie zdaję sprawę z tego że wygląd to nie wszystko... i wrzucenie foteli z modelu katalogowego wyżej nie załatwia sprawy ;) co z tego że się wygodnie siedzi jak w środku biało niebiesko a na zewnątrz czarno pomarańczowo.. jednak przydałoby się utworzyć jakąś spójność ;) no i mieć jak otworzyć maskę bez wstydu ;) pisać można bez końca, a pytanie nasuwa się jedno... jaki jest tego pisania sens ? ;)

na rozluźnienie pośladów ;)

Obrazek


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Procencik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: sob paź 10, 2009 14:46
Lokalizacja: Włoszczowa TLW
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Procencik » pn maja 23, 2011 19:06

POOREK, racja to co napisałeś.Event to nie bóstwo i ważne żeby się Tobie auto podobało. Twój cyrk, Twoje małpy. Dla mnie projekt jest bomba i trzymaj tak dalej.pozdro


Jest nisko, jest pięknie

Moje mk3:
[img]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3268922#3268922[/img]

simon180
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 431
Rejestracja: sob maja 03, 2008 14:36
Lokalizacja: OPR
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: simon180 » pn maja 23, 2011 21:50

A ja się nie zgodzę z wami. Ja składam auto od 4 lat na tyle ile mogę. Maski nie mam co podnosić nawet. A zaproszenie w tym roku dostałem. A do projektów się nie umie dostać :jezor:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pn maja 23, 2011 23:55

ah Sajmon :D dobrze wiesz że dział projekty na tym forum czy innym to zupełnie inna sprawa nie związana z eventem ;) masz us i to pewnie dlatego :jezor: a tak poważnie to fajnie że jedziesz, moim zdaniem zasłużone zaproszenie ;)


i takie tam 'z partyzanta', szkoda że takiej jakości... :)

Obrazek


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości