Antena !!!!!!

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kordal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 07, 2006 00:20
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Antena !!!!!!

Post autor: kordal » czw cze 08, 2006 00:46

Witam nie mam wogule antent do radjia w swoim golfiku i chciałem sobie zamontować na dachu taką 40cm antenke zaraz koło klapy (czyli z tyłu dachu),
chociaż wiem ze w golfach 3 były one montowane seryjnie podajze w lewych nadkolach ,
a moze zamontować ją na dachu z (przodu) co wy ta to doradzicie mi coś pozdrawiam !!!!!


Noi sie narobiło !!!!

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw cze 08, 2006 00:51

Wydaje mi sie, ze w GT i GTI byly seryjnie wlasnie na dachu z tylu i wg. mnie w golfikach to jest najladniejsze miejsce ;)
W ostatni weekend w swoim golfiku dziurawilem dach i zamontowalem antenke :grin:



bartas_pn
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt sty 31, 2006 19:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartas_pn » czw cze 08, 2006 15:09

u siebie mialem standardowo w nadkolu,jednak byla kicha bo zawsze trzeba bylo ja wyciagac ( i przez to nigdy radia nie sluchalem :P ) teraz zamontowalem sobie na dachu, przy tylnej klapie, poprowadzilem kabelki i gites. Tobie tez polecam



maximanek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: pn sie 29, 2005 14:13
Lokalizacja: Dębica

Post autor: maximanek » czw cze 08, 2006 15:19

ja kożystam z tej w nadkolu chociaz zastanawiam sie czy aby sie nie podpiąć do tej na dachu bo takową też mam ale narazie nie chce mi się grzebać pod podsufitką bo nie widzę nigdzie kabla wyciągniętego. Polecam w dachu bo nadkole kijowo wygląda i strach że ją ktoś złamie jak sobie nie złożysz.



Awatar użytkownika
kordal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 07, 2006 00:20
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Post autor: kordal » pt cze 09, 2006 00:05

własnie sobie kupiłem antenke na dach przy klapie 40cm za 15zł coś takiego jak w golfach
4 montuja zdjałem całą prawie podsufitke i to załozyłem ,zakładałem jakieś 4 -5h ale sie opłacało pozdrawiam


Noi sie narobiło !!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości