SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » ndz maja 01, 2011 11:01

zlos pisze:Przykro też patrzeć, że kilku kolegów postanowiło utrzeć nosa słabszej furze i jedzie ostro na forach. W końcu to też golfiarz... Nie pochwalam takich napinek i myślę, że wielu innym kolegom przykro na to patrzeć. Brakuje tutaj sportu i sportowego ducha walki - z mojej perspektywy jest to czyste porównanie penisów z karą banicji dla posiadacza krótszego.
A to Polska właśnie...

Ja tam na streeta nie wyjmuję nawet gaśnicy z bagażnika a ostatnio latałem z fotelikiem córki :pub:


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » ndz maja 01, 2011 11:12

W którymś z Top Gearów wypruwali Peugeota 206 - wypruli z niego ponad 100kg, a Stig jeździł przed i po. Porównywali czasy. O ile na prostej coś tak urwali, to wyważenie wyprutego auta tak się zmieniło, że Stig wieszał na nim psy za prowadzenie na torze. A czas na torze został... identyczny.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
vr6syncro
PREZES 4x4
PREZES 4x4
Posty: 1249
Rejestracja: czw sty 01, 2009 23:30
Lokalizacja: ZachPom

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vr6syncro » ndz maja 01, 2011 11:18

z tego co ja widziałem to boczki na drzwiach nie były ściągnięte, brakowało tylnej kanapy, fotela pasażera i tylnych boczków, cała reszta została włącznie z radiem, zresztą Rybak stwierdził że na następną ustawkę też przyjedzie bez kanapy i boczków


2,9vr6syncro viewtopic.php?f=88&t=301280" onclick="window.open(this.href);return false;
Rallye viewtopic.php?f=87&t=396054" onclick="window.open(this.href);return false;
Szanuj-się.pl http://www.szanuj-sie.pl/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » ndz maja 01, 2011 11:27

vr6syncro, jeśli Rybak wypruje swoje auto, to osobiście go opierniczę.
vr6syncro pisze:to boczki na drzwiach nie były ściągnięte
vr6syncro pisze:brakowało tylnej kanapy, fotela pasażera i tylnych boczków
:kac:

Nie ma co bić piany. Chłopaki już pewnie ustawiają się na torze.
Do zobaczyska :pub:


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » ndz maja 01, 2011 14:42

Moje szpiegi doniosły, że jest remis - w dodatku Jaro nie wyjął z auta wszystkiego... :)
Rybak, gratulacje. Silniczek może mamy niewielki, ale pierd ma zdrowy ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
vr6syncro
PREZES 4x4
PREZES 4x4
Posty: 1249
Rejestracja: czw sty 01, 2009 23:30
Lokalizacja: ZachPom

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vr6syncro » ndz maja 01, 2011 16:04

zlos pisze:Moje szpiegi doniosły, że jest remis -
to masz słabych szpiegów , wieczorem wrzucę filmiki
... a i dodam że w ostatnich przejazdach czarny jeździł z pasażerem (szwagrem Rybaka) który swoje waży (jakieś 100kg,napewno więcej niż kanapa, fotel i boczki) i też metę przekroczył jako pierwszy


2,9vr6syncro viewtopic.php?f=88&t=301280" onclick="window.open(this.href);return false;
Rallye viewtopic.php?f=87&t=396054" onclick="window.open(this.href);return false;
Szanuj-się.pl http://www.szanuj-sie.pl/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
stepniak.p
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: pn lis 17, 2008 18:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: stepniak.p » ndz maja 01, 2011 18:33

hahahah rozwalają mnie takie teksty.....bo ten miał kanapę, a ten jechał ze szwagrem, a ten miał jeszcze komary na szybie co znacząco dociążyło samochód....

jakby nie można było się ustawić, depnąć a później pogratulować i tyle.....


zlos, jedynie złoś z Tobą się nie zgodzę....mówisz że nie powinno się wyciągać kanap, foteli itp. ja się z tym nie zgadzam....robisz wszystko żeby jak najszybciej przejechać ćwiarę....
Idąc takim tokiem myślenia trzeba by wykluczać wszystkich ze zmapowanymi silnikami itp. :jezor:


OBECNIE : MK6 1.6 TDI DSG

BYŁO: Polo IV 9n3
BYŁO : MK5
12.03.2012 18:40 - Golf mk5 został sprzedany :rozpacz:
BYŁ : MK 6 ; 1.4 TSI ; 122KM ; HIGHLINE :rozpacz:

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: Rybak » ndz maja 01, 2011 18:53

vr6syncro pisze:to masz słabych szpiegów , wieczorem wrzucę filmiki
... a i dodam że w ostatnich przejazdach czarny jeździł z pasażerem (szwagrem Rybaka) który swoje waży (jakieś 100kg,napewno więcej niż kanapa, fotel i boczki) i też metę przekroczył jako pierwszy
To mówisz chyba o drugim przejeżdzie,kiedy Czarny wystartował pierwszy,a przed metą Go dochodziłem i wygrał bardzo minimalnie.Przy pierwszym przejeżdzie ze szwagrem,a był to chyba jedyny gdzie wystartowaliśmy w miarę równo,Czarny przegrał wyrażnie.Generalnie podczas pozostałych przejazdów,kto wystartował z deka szybciej to na mecie meldował się pierwszy,no powiedz nie było tak?Chyba że byłeś na jakimś innym zlocie.A Czarny przyjechał dziś kompletnie wypruty do gołej blachy,jedynie w kabinie był fotel kierowcy,ja w pełnym rynsztunku 40 litrów paliwa w baku,a rywal jeżdził na oparach.Taka jest prawda kolego i tej prawdy nie zmienisz.W sumie reasumując,jak Golf r36 jest wypruty to jeżdzi niemal identycznie jak moja Erka,ale jak by był w pełnym garniturze to niestety przegrałby.I niepotrzebnie zrobiłeś napinkę,bo uważam,że Czarny to jest bardzo fajny chłopak i będę mu kibicował,a nawet będę służył pomocą w dalszych modach jego auta.A ten tekst,że go zjem to wsadż sobie między bajki,bo takie słowa na pewno nie padły z moich ust,tylko ktoś pieprzy głupoty,a Ty je powtarzasz.



SPEED 20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 29, 2011 18:47
Lokalizacja: Moryń

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: SPEED 20 » ndz maja 01, 2011 19:22

vr6syncro pisze:... a i dodam że w ostatnich przejazdach czarny jeździł z pasażerem (szwagrem Rybaka) który swoje waży (jakieś 100kg,napewno więcej niż kanapa, fotel i boczki)
To chyba nie masz dobrego wzroku i nie potrafisz ocenić sytuacji. Na oko widać, że szwagierek waży więcej niż napisałeś. A i dowiedz się ile ważą rzeczy, które zostały wyciągnięte a potem bazgraj na forum. Następnym razem sprawdzaj co i gdzie piszesz. :banghead:



Awatar użytkownika
stepniak.p
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: pn lis 17, 2008 18:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: stepniak.p » ndz maja 01, 2011 19:31

Rybak pisze:uważam,że Czarny to jest bardzo fajny chłopak i będę mu kibicował,a nawet będę służył pomocą w dalszych modach jego auta.

I to mi się podoba ! :bigok: :bigok: :bigok:


OBECNIE : MK6 1.6 TDI DSG

BYŁO: Polo IV 9n3
BYŁO : MK5
12.03.2012 18:40 - Golf mk5 został sprzedany :rozpacz:
BYŁ : MK 6 ; 1.4 TSI ; 122KM ; HIGHLINE :rozpacz:

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: MatthewG » ndz maja 01, 2011 19:52

O co chodzi z tym ściganiem bo jestem nie w temacie? :? Jeden dzień mnie nie było, a już tak brzydko się zachowujecie :jezor: Jarek co żeś znowu przeskrobał? :grin:


Jedyna sensowna myśl jaką dane było mi zrozumieć z tego co przeczytałem to ta odnośnie nie chęci użytkowników starszych Golfów i ich pokrewnych do nas, rzekomych lanserów z szósteczek :rotfl: Najlepiej eReczek z tymi dziecinnymi dwulitrowymi silnikami bo przecież ostatnią męską eRką było mk5 i jego potężne trzy.dwa litra pojemności :? Teraz już wiem czemu miałem takie obawy odnośnie logowania się na tym forum, taka polska mściwość. To tak jakbyśmy my zazdrościli posiadaczom 458 Italii ich samochodu... Owszem zazdrościmy, ale podświadomie :jezor: Przynajmniej ja.

P.S. Tomek ja dalej nie wierze w tego Focusa :grin: Pewnie po tym zdarzeniu obudziłeś się i byłeś cały zlany potem, a to był sen :kac:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » ndz maja 01, 2011 19:54

@SPEED 20, Ty tu się nie wymądrzaj tylko się na zlot zapisz ;) Linka masz w podpisie Zlos'ia
Rybak pisze:ja w pełnym rynsztunku 40 litrów paliwa w baku,
No ja też ostatnio pojechałem na kreskę z 50 litrami paliwa, potem sobie pomyślałem że nie za bardzo to było strategiczne :rotfl:
Takie wypruwanie moim zdaniem nie ma sensu bo wyniki są lepsze niż na ulicy a przecież wiadomo że najlepsze ściganki są właśnie na ulicy ;)

Ten Golf R36 to DSG?
P.S. Tomek ja dalej nie wierze w tego Focusa :grin: Pewnie po tym zdarzeniu obudziłeś się i byłeś cały zlany potem, a to był sen :kac:
No ja myślę że to nie był sen ;)


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » ndz maja 01, 2011 20:15

vr6syncro pisze: to masz słabych szpiegów , wieczorem wrzucę filmiki
... a i dodam że w ostatnich przejazdach czarny jeździł z pasażerem (szwagrem Rybaka) który swoje waży (jakieś 100kg,napewno więcej niż kanapa, fotel i boczki) i też metę przekroczył jako pierwszy
Wiec jednak street zostal wypruty. Wstyd, ze o tym piszesz. Serio.
stepniak.p pisze:zlos, jedynie złoś z Tobą się nie zgodzę....mówisz że nie powinno się wyciągać kanap, foteli itp. ja się z tym nie zgadzam....robisz wszystko żeby jak najszybciej przejechać ćwiarę....
Idąc takim tokiem myślenia trzeba by wykluczać wszystkich ze zmapowanymi silnikami itp. :jezor:
Moze i masz racje, ale ja nie jestem az tak restrykcyjny. Dopuszczam, ze ktos lubi swoje auto i na przyklad do mk2 wklada silnik z r36. Z tym nie mam problemu.
Rybak pisze:I niepotrzebnie zrobiłeś napinkę
bardzo niepotrzebnie... :ass:
Rybak pisze:Czarny to jest bardzo fajny chłopak i będę mu kibicował,a nawet będę służył pomocą w dalszych modach jego auta.
tak trzymaj, jakies lewe typki podniecajace sie, ze ktos lepiej pojedzie - sorki. Chlopak ma fajna fure i zaciecie, wiec tez chetnie bym go podpromowal. Ale podpowiadacze - zenua.
MatthewG pisze:To tak jakbyśmy my zazdrościli posiadaczom 458 Italii ich samochodu...
No ja bym takiego kurna zakopal zywcem w lesie pod Pruszkowej, ale nie mow o tym nikomu. ;)
vrs pisze:No ja myślę że to nie był sen ;)
To nie byl sen, kolega mnie objechal sromotnie. W dodatku w tym momencie robilem S5-tke najnowsza.

Prawda jest taka, ze nie jestem miszczem i nie chce byc. Chce miec fajna fure, ale cieszy mnie jak sasiad moj jezdzi super na torze swoim autem. Wiem, w naszym kraju jestem odosobniony.

Na podsumowanie: 2.0 tsi vs. 3.6 = remis. Dla mnie super, bo jak Czarny uturbi swoja fure, to bedzie przeciag taki, ze zdrowie porsche zdycha. I chetnie pomoge Czarnemu (razem z Rybakiem) uturbic porzadnie fure.

A dziwnym gosciom z napietymi zwieraczami mowie NIE. Nie chce miec z nimi do czynienia, nie chce ich znac. Niech koncentruja sie na swoich napinkach jak najdalej ode mnie.


pozdrawiam Czarnego - masz super fure.

Tomek


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: daniel1d » ndz maja 01, 2011 20:26

To pewnie ten golf ? " onclick="window.open(this.href);return false;


www.proturbo.com.pl

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości