Subwoofer U-dimension czy Infinity

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
apokalipta1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 08:54
Lokalizacja: Świebodzin Lubuskie

Subwoofer U-dimension czy Infinity

Post autor: apokalipta1 » sob kwie 16, 2011 23:09

Witam wszystkich.

Mam pytanie.Mam na oku dwa głośniki http://moto.allegro.pl/infinity-ref-126 ... 51213.html" onclick="window.open(this.href);return false; oraz http://moto.allegro.pl/u-dimension-els1 ... 53734.html" onclick="window.open(this.href);return false; .Mam w tej chwili radio JVC mp3 usb 4x50 watt i mam też zamiar kupic wzmacniacz aby taki sub napędzić.Jeżeli chodzi o wzmacniacz to napewno cos znajdę, ale większy problem mam z wyborem głośnika bo nie wiem na który, się zdecydować. Czy ktoś z Was miał do czynienia z takimi głośnikami? Dodam tylko, że głośnik chcem zrobic w skrzyni zamkniętej... Prosze o odpowiedz.Dzięki


ObrazekObrazek

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Subwoofer U-dimension czy Infinity

Post autor: bogib184 » sob kwie 16, 2011 23:27

Infinity zagra mocniej i donioślej, że tak to ujmę :helm: U-Dimension do kulturalnego grania, jako uzupełnienie zestawu o niskie tony - tak w skrócie, a czego oczekujesz, to wiesz sam najlepiej :bigok:



JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

Subwoofer U-dimension czy Infinity

Post autor: JacekTDI » ndz kwie 17, 2011 22:26

u-dimension odpowiednio mocno zasilony swoje robi, ale mnie (dokładnie modej Junior) jakoś nie przekonał i poszedłem w RE i nie żałuję :)



Awatar użytkownika
apokalipta1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 08:54
Lokalizacja: Świebodzin Lubuskie

Subwoofer U-dimension czy Infinity

Post autor: apokalipta1 » ndz kwie 17, 2011 23:25

Chłopaki dzieki za info. A może podacie całkiem inny model suba o wiele lepszy niż u-dimension czy infinity taki do 500zł. Dzięki


ObrazekObrazek

JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

Subwoofer U-dimension czy Infinity

Post autor: JacekTDI » pn kwie 18, 2011 04:54

RE SR10D4 , taki mam i polecam, dałem za używkę z obudową i wzmakiem Kenwood KAC 701 coś 450-500PLN, bądź cierpliwy szukaj/poluj a coś trafisz.
Ewentualnie http://www.strefacaraudio.pl" onclick="window.open(this.href);return false; zarejestruj się i śledź dział sprzedam, albo zamiesc ogłoszenie w dziale Kupię, na bank dostaniesz od forumowiczów ciekawe propozycje na sprzęt z dobrej półki ;)



Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Subwoofer U-dimension czy Infinity

Post autor: slaww » pn kwie 18, 2011 11:15

Jakiej muzy sluchasz?Optymalnie sa najlepsze 25cm.30 to wolne glosniki w takim przedziale cenowym, chyba ze HH sluchasz.


Kupowanie 30 bez dobrego przodu mija sie z celem, bedziesz sam bas slyszal.


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Subwoofer U-dimension czy Infinity

Post autor: JacekTDI » pn kwie 18, 2011 13:09

slaww pisze:Jakiej muzy sluchasz?Optymalnie sa najlepsze 25cm.30 to wolne glosniki w takim przedziale cenowym, chyba ze HH sluchasz.


Kupowanie 30 bez dobrego przodu mija sie z celem, bedziesz sam bas slyszal.
Potwierdzam, 30`ki to raczej do Hip-Hop`u są, ale są "rodzynki", które nie jedną 25`kę DF`em by obdzieliły ;)w tym przypadku jednak się za to słono płaci.

Sam mam 25`kę i jest wypas :)



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Subwoofer U-dimension czy Infinity

Post autor: Slavwek.ie » pn kwie 18, 2011 14:31

apokalipta1 pisze:Jeżeli chodzi o wzmacniacz to napewno cos znajdę, ale większy problem mam z wyborem głośnika bo nie wiem na który, się zdecydować.
Planując zakup głośnika powinieneś wiedzieć mniej więcej jaki wzmacniacz będzie go rozpędzał, bo to dość istotna kwestia. Może okazać się, że kupisz głośnik a nie będziesz w stanie dobrać do niego odpowiedniego napędu, bo za drogo, bo za słabo itd..
Na temat Infinity 1260 jest szeroko powiedziane na Elektrodzie, radzę zapoznać się z lekturą przed zakupem..



Awatar użytkownika
apokalipta1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 08:54
Lokalizacja: Świebodzin Lubuskie

Re: Subwoofer U-dimension czy Infinity

Post autor: apokalipta1 » pn kwie 18, 2011 20:31

slaww pisze:Jakiej muzy sluchasz?Optymalnie sa najlepsze 25cm.30 to wolne glosniki w takim przedziale cenowym, chyba ze HH sluchasz.


Kupowanie 30 bez dobrego przodu mija sie z celem, bedziesz sam bas slyszal.


Właśnie mam przód na głośnikach u-Dimension EL COMP6 http://moto.allegro.pl/u-dimension-el-c ... 18430.html" onclick="window.open(this.href);return false; wiec cos tam usłysze z przodu bo puki co to te u-dimension mam bez wzmacniacza pod radiem jvc i graja lepiej niz się spodziewałem ale racja ...musze przemyslec zakup 25cm suba


ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości