[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: bialko1991 » czw kwie 14, 2011 10:26

dobra ludziska, skończcie temat o kasie tak jak prosił kolega POOREK :chytry:
POOREK, możesz przy okazji zrobić fotki i poradę takiego montażu foteli jaki planujesz:) na pewno komuś się przyda :cool:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Wojtek » czw kwie 14, 2011 13:40

No ładne fotele Ci starzy kupili :) Powiedz Im jeszcze, że pasowało by air ride ;) Może niech pogadają ze sponsorami Frediego, bo Oni już szukają ;)
:pub: :pub: :pub:


Super sprawa te foteliki :) Była kiedyś na forum żółta mk3 z wnętrzem od mk4, ale nie pamiętam już nicka właściciela... jak dobrze poszukasz to znajdziesz :)


Obrazek

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: stolniczkow » czw kwie 14, 2011 14:22

Kolega Moris ma takie same Recaro u siebie w 20Jahre, tylko obszyte skóra z kratą z 20j :)
Pozwolę sobie zamieścić:
Obrazek Obrazek


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrianao8
Kombinator
Kombinator
Posty: 1670
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 12:24
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Adrianao8 » czw kwie 14, 2011 18:56

POOREK no to teraz pojechałeś, stołki extra i zapewne wygodne, środek dobrzy by wyglądał w pomarańczowej skórze, a boki czarne obszyte pomarańczową nicią, zresztą wszystkie inne obszycia np. kierownicy, lewarka itp. itd. także pomarańczową nitką i będzie zajebiście... Coś czuję że ze stołkami wymodzisz coś ciekawego prędzej niż nam się wydaje :bigok:


Pozdrawiam :okej:



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: A r t u r » czw kwie 14, 2011 19:39

Easy pisze:Co wy widzicie w tej skórze?
skóra, fura i komóra :smoke:



Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: pawka508 » pt kwie 15, 2011 00:00

właśnie jak wsadzisz te toborety do mk3 ja to jestem ostro ciekaw jak to upchniesz hehe



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pt kwie 15, 2011 00:12

PeWu_GT pisze:
POOREK pisze:... nie wiem za co do pracy będę jeździł :helm: :rotfl:
Ja myślę ze nasikasz i pojedziesz :helm: a tak na serio to dasz rade. Pakuj te Recaro i nie narzekaj :D
zobaczymy, sytuacja nie wygląda dobrze, ale Recaro w garażu :food: może we wtorek coś porzeźbię :bigok:
Fredi88 pisze:tyyyyyyn to ale musi mieć kaaaaaaaaasyyyyyyyyyyyy :jaja: na pewno mu starzy dokładają do fury :hmm:

Fotele dobre ;) ciekawy jestem jak okiwasz mocowania. No nic ;) czekam na postęp prac.

dobrze że mam dzianych starych to mnie czasem poratują :los2: mocowania, jeszcze nie wiem jak ale okiwam :pub:
stolniczkow pisze:Eleganckie stołki :bigok: już parę MK3 z takimi jeździ więc jest się kogo radzić z montażem :bajer:
dokładnie, dlatego wiem że da radę to wepchnąć ;) wytargowałem 3 oryginalne mocowania kanapy, w tym trójkąt na środku, mocowany do budy, więc upchniemy jak ori :satan:
bialko1991 pisze:POOREK, możesz przy okazji zrobić fotki i poradę takiego montażu foteli jaki planujesz:) na pewno komuś się przyda :cool:
jak będzie fotograf to zrobimy foto poradę :helm:

Wojtek pisze:No ładne fotele Ci starzy kupili :) Powiedz Im jeszcze, że pasowało by air ride ;) Może niech pogadają ze sponsorami Frediego, bo Oni już szukają ;)
:pub: :pub: :pub:
n/t air już nimi gadam, ale póki co średnio im się uśmiecha... z doświadczenia wiem że kwestia czasu w sumie :food: Fredi nie chce adresu podać, wiem tylko że PPL :D
Wojtek pisze:Super sprawa te foteliki :) Była kiedyś na forum żółta mk3 z wnętrzem od mk4, ale nie pamiętam już nicka właściciela... jak dobrze poszukasz to znajdziesz :)
jak będzie coś trudnego do obejścia to każda wiedza będzie pomocna :)
stolniczkow pisze:Kolega Moris ma takie same Recaro u siebie w 20Jahre, tylko obszyte skóra z kratą z 20j :)
Pozwolę sobie zamieścić:
Obrazek Obrazek
wzdycham na ich widok za każdym razem, sam kiedyś miałem taką wizję dopóki nie zobaczyłem tych fot... później jakoś mi to podcięło skrzydła bo będzie "ale to już było", "ja miałem pierwszy"... na to wnętrze trafiłem przypadkiem ale to jest po prostu fenomenalne dopełnienie recaro mk4.... jest to jedna z opcji do obszycia... ale skąd wziąć materiał... szkoda niszczyć ori jahre foteli, poza tym u kogoś to już było ;) i jest dalej :) ale po prostu, jak dla mnie, jedno z ładniej wypieszczonych wnętrz mk3, mało krzykliwie w środku, czyli w moim stylu ;)
Adrianao8 pisze:POOREK no to teraz pojechałeś, stołki extra i zapewne wygodne, środek dobrzy by wyglądał w pomarańczowej skórze, a boki czarne obszyte pomarańczową nicią, zresztą wszystkie inne obszycia np. kierownicy, lewarka itp. itd. także pomarańczową nitką i będzie zajebiście... Coś czuję że ze stołkami wymodzisz coś ciekawego prędzej niż nam się wydaje :bigok:
dzięki, zależało mi na regulacji odcinka lędźwiowego, na podłokietniku z tyłu i na zagłówkach z tyłu :jezor: dało się wszystko poskładać w całość :helm: siedzieć - siedziałem, ale czy wygodne to ocenię z czasem :satan: skóry na pewno nie będzie, a jeśli będzie to tylko częściowa... czyli pół skóra, środek materiał, reszta skóra ;) albo środek alacantara... albo całość alacantara.... albo krata jahre, albo będzie całość jednolita czarna i tylko przeszycia koloru czerwonego lub jakiegoś innego... pogdybam jak będzie bliżej obszywania :food:
Easy pisze:Co wy widzicie w tej skórze? Zimą i latem jest do :ass:, a do tego jej pielęgnacja to katorga. Osobiście wolałbym odkładać i obszyć wnętrze alcantarą :).
ja nie przepadam za skórą ;) chociaż boczki ze skóry w fotelach, mają to do siebie że się nie wycierają, albo ten proces jest spowolniony do minimum i tutaj wielki plus.. ale tam gdzie :ass: to skóra nie daj Bogu :popcorn:
A r t u r pisze:
Easy pisze:Co wy widzicie w tej skórze?
skóra, fura i komóra :smoke:
kto co lubi :pub: wygląda fajnie :) czarna jak czarna, ale beżowa.... :food:
pawka508 pisze:właśnie jak wsadzisz te toborety do mk3 ja to jestem ostro ciekaw jak to upchniesz hehe
mało tego jest bo mało komu chce się z tym bawić... nie pasuje plug and play ;) każdy woli kupić recaro od mk3 i montaż w 30 min ;) okazja była to brałem :satan: stawiasz flache jak to wepchnę i gratis masz minutę siedzenia w fotelu, żebyś się podjarał :pub: haha :-)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: pawka508 » pt kwie 15, 2011 00:39

no nie wiem czy montaż zajmuje 30 min ja to szybciej zrobiłem hehe ;] ,, to kiedy pijemy :grin: ??



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pt kwie 15, 2011 00:54

Majovwka, probably Nysa :food: w sumie to wyjdzie wszystko na bieżąco czy coś więcej :-) ta flacha to w ramach żartu była ;) będziemy myśleć na miejscu :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Baran. » pt kwie 15, 2011 08:47

Piotrek Nysa nie probably tylko jedziesz na 1000% i nie gadaj, że nie, bo z Serkiem i Darkiem Focha puscimy :satan:


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: pawka508 » sob kwie 16, 2011 07:30

POOREK,

W żartach zawsze jest trochę prawdy hehe :grin: , a gdzie będziemy to wszystko się okaże ;] na majóweczkę się wybieram :grin:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » ndz kwie 17, 2011 00:45

korzystając z ładnej pogody w dniu dzisiejszym, postanowiłem wszystko dokładnie wyprać, nie powiem - bo tapicerka przejrzała niesamowicie ;) później suszenie i...... kanapa on board :) prawie! bo spawacza dzisiaj brakowało i mimo dorobionych mocowań, nie zostały one wspawane :) więc brakuje dwóch zaczepów... ale siadło już :-) we wtorek c.d. czyli spawanie i taborety na przód ;-) w tle brak jednej maskownicy - spostrzegawczy dostrzegą :P

Obrazek


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: A r t u r » ndz kwie 17, 2011 01:16

Ładnie to wygląda, w sam raz kolor siedzisk pasował by to mojego golfika :grin:
POOREK pisze:w tle brak jednej maskownicy - spostrzegawczy dostrzegą :P
Ale to nie ma bo nie było, czy tak zapomniałeś do zdjęcia założyć :helm:



Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Lukas » ndz kwie 17, 2011 08:37

Pewnie fota na szybkiego robiona. :chytry: Te foteliki do mnie by pasowały. :pub:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości