pytanie o wkładkę do drzwi?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

rjeka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 09, 2011 21:02

pytanie o wkładkę do drzwi?

Post autor: rjeka » śr kwie 13, 2011 18:20

Witam
Mam rozwalony zamek od drzwi od strony kierowcy w moim golfie IV 1.9 tdi, tzn cała wkładka jest chyba do wymiany (jakiś dziad śmierdzący włamał mi się do samochodu) i moje pytanie jest takie, czy mogę kupić jedną wkładkę i mój obecny kluczyk od stacyjki będzie do niej pasował czy muszę kupić wkładkę z kluczykiem czy też muszę wymienić dwie wkładki naraz razem z kluczykiem? i czy muszę coś kodować czy nie? proszę o pomoc bo w tych sprawach jestem laikiem:(



Awatar użytkownika
VWaldini81
LDZ
LDZ
Posty: 308
Rejestracja: śr lis 24, 2010 16:20
Lokalizacja: ŁDZ

pytanie o wkładkę do drzwi?

Post autor: VWaldini81 » śr kwie 13, 2011 18:42

Może i możesz kupić ori wkładkę używkę i fachowiec od zamków przestawi w niej zapadki pod twój klucz od stacyjki lub będziesz musiał kupić dwie wkładki z nowym kluczem i mieć oddzielny do stacyjki i drzwi. Kodowania nie będziesz musiał robić(niech mnie ktoś poprawi jak bym się mylił).


Obrazek

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

pytanie o wkładkę do drzwi?

Post autor: grg474 » czw kwie 14, 2011 12:10

zamień wkładkę kierowcy z pasażerem - to już przynajmniej możesz nadal używać tego zamka. Da się dopasować wkładkę pod konkretny kluczyk - wystarczy wyjąć z wkładki bębenek, powyjmować blaszki i ułożyć wg tych numerów blaszek w innej dokupionej


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

rjeka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 09, 2011 21:02

pytanie o wkładkę do drzwi?

Post autor: rjeka » sob kwie 16, 2011 13:17

Zamka i tak nie będę używał bo mam centralny, a boję się tego czy po wymianie wkładki będzie jakiś problem z centralnym zamkiem. Czy wkładka zamka jest jakoś powiązana z centralnym zamkiem? Czy wymieniając wkładkę nie będę miał problemów z centralnym zamkiem?



Awatar użytkownika
Pablo Corrado
Forum Master
Forum Master
Posty: 1110
Rejestracja: sob lut 26, 2005 21:08
Lokalizacja: Chrzanów

pytanie o wkładkę do drzwi?

Post autor: Pablo Corrado » sob kwie 16, 2011 14:00

Wkładkę po prostu wyjmujesz i zaślepiasz otwór.
Jak wyjmiesz to Ci się rozjaśni, dlaczego fabryczne zabezpieczenie jest takie kiepskie ;-)


Scirocco II 1,6 / Scirocco II 1,8 / Corrado G60 / Corrado 2,0 16V / Golf IV 2,0 / Golf IV GTI / Passat B5FL 1,8T / Golf V 1,4 i 1,6
Sprzedam:
-Uszczelkę głowicy 1,8 T 20V (AGU i innych) GOETZE.
-NOWĄ przepustnicę do 1,4 TSI i innych 03C 133 062S.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości