Stacyjka wyciągnięcie wkładki, bębenka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

wlizaskif
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 02, 2011 21:04

Stacyjka wyciągnięcie wkładki, bębenka

Post autor: wlizaskif » ndz mar 20, 2011 17:20

witam, potrzebuje wyciągnąć z korpusu stacyjki wkładkę, bębenek. Szukałem o tym wszędzie, ale nie ma nic konkretnego na ten temat, bo w przeciwnym razie już dawno bym sobie z tym poradził i nie zawracał kolegom głowy... Jednak wolałbym się obejść bez żadnego wiercenia i rozwalania czego kol wiek. W korpusie odtworzyłem taką blaszkę, ale to nic nie dało. Załączam zdjęcia i proszę o pomoc. Moze już ktoś z tym się spotkał i miał do czynienia.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/631 ... bb078.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e3 ... 3f77b.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c10 ... 8ffff.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Stacyjka wyciągnięcie wkładki, bębenka

Post autor: grg474 » ndz mar 20, 2011 17:54

jeśli masz kluczyk to tylko załatw długą igłę lub cienki sztywny drucik, przekręć stacyję by otwór z stacyjce zrównał się z punktem na czarnej pętli immo, zobaczysz wtedy otwór - wsuń drucik i możesz wyjąć bębenek
Obrazek


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

wlizaskif
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 02, 2011 21:04

Re: Stacyjka wyciągnięcie wkładki, bębenka

Post autor: wlizaskif » ndz mar 20, 2011 18:32

Mam dwa otwory w immo i na żadnym nie da rady, próbowałem już tej opcji.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Stacyjka wyciągnięcie wkładki, bębenka

Post autor: grg474 » ndz mar 20, 2011 19:43

wlizaskif pisze:Mam dwa otwory w immo i na żadnym nie da rady, próbowałem już tej opcji.
przekręciłeś kluczyk??? przekręciłeś powoli - tu nie o otwory chodzi tylko o ta blaszkę zaślepiającą bebenek a ne io punkty w plastiku pętli immo - punkty tylko wskazują gdzie powinieneś znaleźć otwór
Patrzyłeś gdzie wskazałem strzałką?????


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

wlizaskif
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 02, 2011 21:04

Re: Stacyjka wyciągnięcie wkładki, bębenka

Post autor: wlizaskif » wt mar 22, 2011 21:34

Poradziłem już sobie z tym dzięki za radę, temat zamknięty.



Krzyś!
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 12:26

Stacyjka wyciągnięcie wkładki, bębenka

Post autor: Krzyś! » ndz paź 02, 2011 12:54

grg474,
Witam kupiłem stacyjkę do Seata Ibizy 1.4 ponieważ oryginalna zaczęła się zacinać. Teraz mam dwa kluczyki, na forum widzę że można wymontować wkładkę. Po rozebraniu mojej stacyjki może da się ją uruchomić. Proszę o pomoc, stacyjka jest zabudowana osłoną.
Obrazek Obrazek Obrazek
Mam nadzieję że zdjęcia są widoczne.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości