Zestaw car audio. Warto?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
czarnykurczak
_
_
Posty: 1919
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zestaw car audio. Warto?

Post autor: czarnykurczak » pt mar 11, 2011 11:17

Witam

Chciałbym nieco ulepszyć audio w swojej 4. Znalazłem przypadkiem coś takiego na allegro http://allegro.pl/mega-okazja-zestaw-ca ... 00222.html" onclick="window.open(this.href);return false; Warto? Kompletnie się na tym nie znam. Parametry nic mi nie mówią :(. Pomożecie? Może jakiś element z tego zestawu jest nędzny i szkoda na niego kasy?

Pozdrawiam
CZK


Malina :wub: Kiedyś sobie jeszcze kupię MK4...
Śmieć

Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Zestaw car audio. Warto?

Post autor: slaww » pt mar 11, 2011 12:22

Szalu nie ma.Duzo tez nie chce.Radyjko bym zmienil ma jedna pare wyjsc rca, co troche utrudnia zabawe z rozbudowa.


Poszukaj na necie co to za sprzet ile wart nowy byl.

Ile masz kasy?
Masz jakies glosniki?
Radio masz?


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

Awatar użytkownika
czarnykurczak
_
_
Posty: 1919
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zestaw car audio. Warto?

Post autor: czarnykurczak » pt mar 11, 2011 12:46

slaww, w tym momencie mam jakieś 700 zł na takie wydatki. Głośniki mam ale jakieś nędzne w przednich drzwiach a co do radia to się nie wypowiadam, bo musiałem kupić jakiekolwiek nie mając prawie w ogóle kasy i wziąłem voicekraft, którego główną funkcją jest ładne oświetlenie. Gra tragicznie i chcę się go jak najszybciej pozbyć.


Ciekawi mnie jeszcze jak wyglądał oryginalny system audio w lepiej wyposażonej wersji mk4.


Malina :wub: Kiedyś sobie jeszcze kupię MK4...
Śmieć

Awatar użytkownika
czarnykurczak
_
_
Posty: 1919
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zestaw car audio. Warto?

Post autor: czarnykurczak » sob mar 12, 2011 10:41

Dobra to może najpierw zacznę od radia, które da mi później możliwość rozbudowy audio. Nie chcę zbytniej dyskoteki w samochodzie. Wystarczy mi, że będzie znośnie grało.

Gdybym kupił ten wynalazek http://allegro.pl/clarion-fb289-rbt-z-z ... 21802.html" onclick="window.open(this.href);return false; to dałoby radę coś później pod niego podłączyć? Jakiś wzmacniacz i ew subwoofer?


Obrazek


Malina :wub: Kiedyś sobie jeszcze kupię MK4...
Śmieć

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości