Zadrdzewiała podłoga + progi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
skymax
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 562
Rejestracja: śr lip 04, 2007 14:30
Lokalizacja: Środa Śląska/ Dolnyśląsk
Auto: Audi A4 b6 1.9TDI AVF / Golf 3 Variant GT Special 2.0 AGG
Silnik: AGG
Kontakt:

Zadrdzewiała podłoga + progi

Post autor: skymax » ndz lut 27, 2011 23:28

Witam mam do Was pytanie ,ludzi którzy mieli ten sam problem , wiem ,że najlepsze rozwiązanie to pogonić auto do żyda ale wolę się uporać z tym i dalej śmigać auto nie moje tylko mojej kobiety , ma zardzewiałą podłogę od strony pasażera i próg którego prawie już nie ma , i pytanie czy da się to zrobić w miarę dobrze i ile średnio by to wyniosło , poniżej daje przykładowe foto z zaznaczeniem tego co jest pordzewiałe , za opinie dzięki wielkie :pub:
Obrazek


[img]http://fotoo.pl//out.php?i=964086_dsc-1276-copy-.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Zadrdzewiała podłoga + progi

Post autor: Paweł Marek » pn lut 28, 2011 00:01

skymax, ceny takiej usługi ogromnie się różnią, znam blacharza który wspawuje jeden próg za stówkę, progi kosztuja 50-100 zeta za sztukę, dochodzi łatanie dziur w podłodze i malowanie progów. Malowaniu też można za różną cenę zrobić, zależy czy np zadowoli was pryśnięcie tanim barankiem całego progu, czy jak w oryginale górna część lakierem pod kolor na gładko a dolna barankiem i dopiero na niego kolor.
Więc powiedziałby 400-700 zeta


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
skymax
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 562
Rejestracja: śr lip 04, 2007 14:30
Lokalizacja: Środa Śląska/ Dolnyśląsk
Auto: Audi A4 b6 1.9TDI AVF / Golf 3 Variant GT Special 2.0 AGG
Silnik: AGG
Kontakt:

Zadrdzewiała podłoga + progi

Post autor: skymax » pn lut 28, 2011 07:40

Paweł Marek, Podłoga na tym co oznaczyłem jest cała to wycięcia , ponieważ to jeden wielki kwadrat rdzy i pewnie pójdzie cała ćwiartka do wycinki bo wiadomo gdzie dopiero będzie zdrowa blacha do przyspawania , podjadę z nia do blacharza niech policzy... Dzięki :pub:


[img]http://fotoo.pl//out.php?i=964086_dsc-1276-copy-.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Marcin TDI
-Diesel Power-
-Diesel Power-
Posty: 887
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 02:45
Lokalizacja: okolice dabrowy gorniczej
Kontakt:

Zadrdzewiała podłoga + progi

Post autor: Marcin TDI » pn lut 28, 2011 09:50

jak masz taki hardkor to lepiej siedź jak ci cenę walnie za takie coś :hmm: koledze powiedzieli w mk3 za progi 2tysie w Warszawie ale w tysiaku się powinieneś zmieścić


MK4 Variant viewtopic.php?f=89&t=562077" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości